Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is túlmisztifikálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is túlmisztifikálják a nők a dolgot?

Figyelt kérdés
A környezetemben imádom mikor a nők agyalnak ezerrel, h miért nem jön össze vele a pasi(kitalálja, h ő erős egyéniség, meg irányító meg bla bla bla), közben meg arról van szó, h egy retkes q.urva, amiről tud a pasi aztán kész.

2013. okt. 19. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Jah, jól mondod! :D
2013. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ameoland ***** válasza:
49%
ez a szombat bölcsessége :D
2013. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
most itt nincsen kérdés csak te akartad vissza hallani az igazat
2013. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

# 3

Az lehet, de ilyen lényegretörően jó szöveget régen nem olvastam itt.

2013. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Szegények nem misztifikálják túl, csak próbálják valahogy ép ésszel feldolgozni a sérelmeket, amik az ilyen neveletlen, tapló, önző, bunkó gonosz hímsoviniszta alakoktól kapnak.
2013. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5

Jajj mert ti mind angyalkak vagytok, igaz? Majd kuldok neked boritekban konnycseppet annyira meghatodtam...

2013. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Jajj mert ti mind angyalkak vagytok, igaz? Majd kuldok neked boritekban konnycseppet annyira meghatodtam...

"



Ki az a mi? Én is pasi vagyok, 20 éves. És nem írtam, hogy a nők angyalok... Nagyon nem. De a tényekkel nézzünk szembe!

2013. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én pont ezt tettem, szembe néztem a tényekkel, szal nem értem mit hisztizel??

Joker te pedig ilyen megfigyelő képességgel tanulj tovább, ne állj meg a 8 általánosnál, benned van az érettségi;)

2013. okt. 19. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint mikor a pasik kitalálják, hogy a nő azért koptatta le, mert felszínes és anyagias (mert persze az összes az), és ő nem elég izmos és gazdag, közben pedig arról van szó, hogy egy érzelmi 0, idegesítő, elviselhetetlen, utolsó kis szánalmas sz.arházi gyökér, aki még arra sem méltó, hogy lehányják, amiről tud a nő aztán kész. :)
2013. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát kb.

Pedig ő nem cigizik meg nem iszik és ettől a nőnek totál hasra kellett volna esnie!

2013. okt. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!