Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ilyet mondani a lánynak, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
" Azt álmodtam az éjjel, hogy meghaltál és nagyon szomorú voltam, mert hiányoztál" Nem hangzik ez egy kicsit hülyén?

2013. okt. 19. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
de
2013. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ezt álmodtad, és olyan a kapcsolatotok, akkor mondhatod de nem igy mert ez igy béna meg nyála is.

"Rémálmom volt az éjjel, szörnyű volt, azt álmodtam hogy meghaltál...."

2013. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem valami jó ötlet szerintem szóval inkább ne mond neki.
2013. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne mond neki eszt inkabb azt mond hgy nem tudnal elni nelkule mondjuk a kor az szamit mert 10 en valahany evesen nem jo ez se de 20 valahany mikor mar majd gyereket akartok meg stb najo most nem bisztos hy vele lesz de akor mar mondhatod
2013. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne, ilyet nem mondj, ez elég béna... Nem kell azért ilyen nyálasnak lenni. A nyálas meg a romantikus között nagy különbség van :) Mondd csak simán, hogy jó, hogy összefutottatok, már kezdted hiányolni.
2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén hangzana, mert osztálytársam...
2013. okt. 23. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Úristen, engem kirázna a hideg egy ilyen mondat hallatán...
2013. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne mondj ilyet. Nekem nem tetszene 22/l
2016. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!