Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi kb. az ideális testsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kb. az ideális testsúly 170 cm-hez?

Figyelt kérdés
64 kilósan kicsit husisnak érzem magam. Kb. 2-3 kilót szeretnék leadni, az elég lenne?

2013. okt. 19. 10:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"60 alá csak folyamatos éhezéssel tudnék menni"


Kamu. Nagyon nem értesz az emberi szervezet működéséhez, kérj tanácsot a fogyókúra témakörben tevékenykedő, témában járatos emberektől! :)

2013. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudok 60 alá menni, mert ha mégis, rögtön visszahízok, mert nem vagyok kecske, hogy életem végéig salátán éljek vagy negyed adagokat egyek. Akkor már az arcom is beesik, és nem érzem úgy jól magam, hiába jön rám az egy mérettel kisebb nadrág.
2013. okt. 19. 15:24
 23/25 anonim ***** válasza:

"nem vagyok kecske h életem végéig salátán éljek" XDXDXD

De ari ez :D

Rajtam viszont legelészhetnél :D

2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Komolyan nem tudok 60 alá menni, "


Nem is kell! A 60 kg 170 cm-hez EGÉSZSÉGES súly! Persze ehhez nézni kell a testzsír százalékot is.

Tévhit, hogy minél soványabb valaki, annál egészségesebb. Persze a túlsúly sem egészséges, de egy normális, ivarérett nő, aki rendesen mozog, sportol, vagy tornázik, van rajta egy kis izom, nehogy már kövér legyen 60 kg-val ilyen magasság mellett! Ez már viccnek is rossz!

2013. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy menj 60 kg alá? Felteszel egy kérdést, aztán már támadsz is, ha nem neked tetsző válasz érkezik. Én 171 cm magas vagyok 54 kg, de vékony csontozatú, rendszeresen edzek, tehát feszes testem van. Nem a kilók számítanak, hanem az állóképesség, az energia, az egészség, és amit a tükörben látsz. Ha utálod a salátát, nem hiszem, hogy egy méregtelenítő kúrának neki tudsz kezdeni, az sem az ízek orgiájáról szól.
2013. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!