Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért gondolnak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért gondolnak más nőkre szexuálisan, akkor is, ha iszonyat jó nőjük van?

Figyelt kérdés
Még az Adriana Lima típusú szupermodellek párja is olykor fantáziál más nőkről. Nem elég jó nekik a bombanő párjuk és mindig még jobbat akarnak vagy miért?
2013. okt. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
te miért gondolsz más férfira, hipokrita ____
2013. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Pontosan ki is vagy te hogy megmondod, hogy én pontosan mit is szoktam csinálni szex közben illetve mire gondolok?
2013. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adriana Lima nem is néz ki jól. :D
2013. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezek a férfi hormonok.


Szerintem sokkal jobban érződik a hűség, ha egy férfi képes csak fantáziálni és nem félrelépni.


Olyan pasi meg úgy sincs aki ne fantáziálna.

2013. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert még ha enyém a legjobb nő is a világon, idővel kedvet kapok a változatosságra. És mivel én hűséges vagyok, így fantáziámban élem ki ezt az amúgy természetes igényt. És én úgy tudom, hogy a nők is pont ilyenek.


31F

2013. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!