Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygörcs mindenképp vaginiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygörcs mindenképp vaginizmusra utal?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, nem élek szexuális életet és csak úgy spontán jön elő. Ilyenkor a hüvelyem, a csiklóm és a körülötte lévő terület is görcsöl. Ahhoz, hogy vaginizmus legyen ahhoz némi szexuális közeledés is kell, vagy nem? Lehetséges, hogy izomláz vagy kielégületlenség miatt van?
2013. okt. 19. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok - múltkor tüsszentettem egyet és begörcsölt a PC izmom. :D Ííííí, az hogy fáj! Neked is hasonló lehet a problémád, hisz ugyan azon a területen van, csak neked női változatban.


Nem hinném hogy arról van szó, amivel "diagnosztizálod" magad, de ha tartós, menj vele nőgyógyászhoz szerintem.

2013. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hozzá szexuális közeledés, a vaginizmusnak sok fajtája van. De nekem is szokott néha görcsölni, igaz nem sokáig, pedig én rendszeresen szexelek, sőt már szültem is. Ha gyakran érzed a fájdalmat elmehetnél vele orvoshoz.
2013. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!