Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom gépe tele van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gépe tele van meztelen csajos képekkel, meg facebookos ismerőseiről szedegettet le, képeket mire jó ez neki? mondtam hogy törölje ki de nem tette! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 21:42
1 2 3 4
 21/33 viktor123456 ***** válasza:
59%

Izomból szopd ke, aztán kérd és modn hogy törölt képek dsetén ilyen várja majd még. :-)


Egyébként ha töröltetni akarnád bármelyik képem, lapátra kerülnél. :-)

2013. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Beszéljünk csak a facebook-os képekről.

Tiszteletlenség más nők képeit nézegetni, gyűjtögetni úgy, hogy közben párkapcsolatban van valaki.

Vagyis nem tisztel téged!

A jó kapcsolat egyik legfontosabb eleme a kölcsönös tisztelet.

Szóval csak az idődet rabolod vele.

Próbáld ki, hogy Te is tölts le férfiak fotóit, is várd, hogy ő mit reagál rá.

Ha hidegen hagyja, akkor tuti nem szeret.

Ha szóvá teszi, akkor lehet, hogy szeret, de én gyorsan otthagynám.

Sok sikert!

2013. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Jelenleg épp azt csinálom előtte,de én nem vagyok olyan szemét hogy facebookos képeket szedegessek le.de őt ez nem zavarja.. de,a képeket előttem szedte le! 14-hónapja vagyunk együtt! hogyan vehetném rá? de ha facebookos képeket akarok leszedni ki van akadva! meg azt mondja hogy ú azért nem törli ki mert a múltja meg akkor szedte le mikor én nem voltam vele :(
2013. okt. 22. 23:08
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az ilyen hímeknek minek kanca. Állatvilágban elmenne ez.

Nekem nincs barátnőm, de a gépemen sincsenek ilyen képek. Nagy ritkán előfordulnak ilyen képek, de csak rövid időre. Ha barátnőm van, akkor alapból törlök mindent. Nem normális az a gyerek, szerintem tutira nem szeret téged igazán. A helyedben mindenképpen elhagynám, nem érdemel meg téged.

30F

2013. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
De,szeretem nagyon! és nem akarom elhagyni!!!!! Csak le akarom beszélni a képekről!! Ennyi az egész :( csak nem tudom hogyan !! Segítene valaki?
2013. okt. 23. 23:19
 26/33 anonim ***** válasza:
Legalább 10 féle tanácsot kaptál...még milyen segítséget vársz? :)
2013. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ne a képekről akard lebeszélni, hanem vezesd rá, hogy te jobb vagy, mint a képei és akkor veled fog foglalkozni.


Különben pedig semmi rossz nincs ebben, biztos vagyok benne, hogy a barátnőiddel ti is jól megbeszélitek, hogy XY színész milyen szexi volt abban a sorozatban/filmben és élőben is megnézel más férfiakat. Ez teljesen normális, csak egy kicsit legyetek több bizalommal egymás iránt.

2013. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Milyen alapon gondolod, hogy jogod van bármit is tenni? Úgy vágnálak ki a helyében, mint azt a bizonyos macskát... Kinek kell egy olyan hárpia, aki uralkodni akar, és a bizalmas dolgaimat túrja unalmas perceiben? Az más kérdés, hogy a pasit milyennek tartom... Róla nem derült ki, hogy gerinctelen, de ha kiderülne, őt is dobnám a helyedben.
2013. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
14 hónapja vagyunk együtt össze is költöztünk! én mindent kitöröltem,azt mondta majd ő is! és ez még januárban volt,semmi sem volt a gépemen egész idáig,most újra én is elkezdem gyűjtögetni de őt ez nem zavarja,de én nem vagyok olyan gerinctelen hogy facebookrol szedjek le képeket hanem szinészről egy két képet! még az exeimről sincs képem! neki rengeteg van ez már fáj! de ha én szednék le az exeimről ő totál kiakadna!
2013. okt. 24. 17:36
 30/33 anonim ***** válasza:
hát akkor szedj le képeket az exeidről, ez igazán egyszerű...én azt látom, hogy valami hülyeségből csinálsz problémát, és minden megoldási javaslatot élből elutasítasz. Akkor minek kérdezel?
2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!