Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénybe vehetem-e a fogorvosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénybe vehetem-e a fogorvosi kezelést, ha a szerelme, utólag látva, csak a szeretője lettem, és utána eldobott?

Figyelt kérdés

A válaszokat sejtem, de mégis kíváncsi vagyok rá. Szakemberként benne bíztam egyedül, aztán jóval több lett beteg-orvos viszonynál. A lelki fájdalmam leírhatatlan, és úgy érzem, hiába mondta, magam miatt, már nem mehetek hozzá.

Sürgős válaszokat várnék.



2013. okt. 21. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen polgárjogi paragrafus nem mondja ki azt, hogy ilyen esetben nincs jogod igénybe venni a fogorvosi kezelést (tudomásom szerint). A lényeg, hogy te mit akarsz, oda akarsz-e menni? Csak tudod olyan érdekesen van megfogalmazva a kérdésed :)

A helyedben én másik fogorvost keresnék.

2013. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasva ezt megfogalmazodott bennem egy kérdés, mégpedig az hogy evolúciónak nem pont arról kellene szólnia, hogy a legéletképesebb egyedek maradnak életben és fejlődhetnek tovább?

Tehát a kérdező őse, valamikor még az emberi kor hajnalán ilyen gondolatokkal volt tele, hogy eldobták akkor ő most feláll a tábortűztől, megy és a mammut alá fekszik mert ő ezt nem birja akkor hogy a fenébe maradt meg eddig ez a genetikai vonal?

2013. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom ő a te fogorvosod:

- különösen figyelni fog a kezelésre (az eldobást te élted meg eldobásnak, ő kicsit másképp és fel is ajánlotta, hogy járhatsz hozzá

- a randa anyagiak: tudod milyen drága a fogorvos? na, nála munkadíjat biztos nem kell fizetni :)

2013. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha zokogni akarsz a fogorvosi székben tömés közben,hát csak menj és vedd igénybe a kezelést.
2013. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kaptam hideget, meleget, jogosan. Az őskorral példálózó, le sem tagadhatná, hogy férfi.

A kérdésem megfogalmazása tényleg kissé együgyűre sikerült.

A válaszokból azt tudtam meg, amit megerősítve látni akartam.

Értelem, érzelem, önbecsülés, illetve szarok az előzőre, aztán csinál egy jó fogat akár ingyen. Tehát, ezt magamnak kell eldönteni, mennyire érzem magam megalázottnak, vagy éppen számítóan fifikásnak. Személyiségfüggő. Pechemre!!!!, én az előző típusba tartozom, azaz, keresek más fogorvost.

2013. okt. 22. 10:47
 6/8 A kérdező kommentje:
de.........mégis ő a fogorvosom. tehát, mégsem evidens a mártírom döntésem. inkább a hogyan tovább? mennyire tudom reálisan kezelni, hogy szakmailag, anyagilag jól jártam, emberileg pedig annak a kezeibe adtam magam, aki átkozottul átvágott. Ja........köszönjem magamnak
2013. okt. 22. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
még mindig tartom amit írtam (3-as vagyok)
2013. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3-as! köszi a válaszod
2013. okt. 23. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!