Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki (aki nő) beleszeret egy nőbe mert benne találta meg azokat a tulajdonságokat amiket egy férfiben keres?

Figyelt kérdés
Elmagyarázni nem tudom, de velem most nagyon úgy tűnik hogy ez van. Nem vagyok leszbikus, sem biszex mivel eddig se és ezután sem fognak érdekelni a nők. Viszont most úgy érzem mégis van egy nő akibe pusztán csak az erős kisugárzása, és erős jelleme miatt beleszerettem. Nem néz ki fiúsan, teljesen nőies vonzó nő igazából. Létezhet ilyen?

2013. okt. 21. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
persze. gondolom rájöttél (tudat alatt vagy nemtom) hogy nem az számít hogy mi van valakinek a lába között, hanem az hogy milyen ember.
2013. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Bullshit.

Van nem egy nő aki férfiasabb a mai nyalkahuszároknál szó se róla, de ha nekem puncit kéne nyalnom, ott hánynám össze magam.

Minimum biszex vagy.

22L

2013. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak része a szex is, arra képes lennél vele? Mert ha igen, akkor képes vagy nőt szeretni teljes egészében, tehát hetero már semmiképp sem vagy.
2013. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet. Ez erős barátság. Szexuális kapcsolatot se létesítenél vele?
2013. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából erre a szexuális kapcsolatra nem igazán tudok mit írni, mivel nem voltam nővel és persze azt is tudom hogy egy kapcsolatban a szex jelen van, és ugye mivel egy nőt szeretek, ha oda kerülnének a dolgok nem tudom hogy reagálnék. Vagyis ezt úgy értem hogy nem tudom hogy nem hátrálnék e meg. Ez azért elég nehéz helyzet nekem.
2013. okt. 21. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet ilyen. Plusz bisex vagy ! nem baj ez. Hajrá. légy boldog csak az számít !
2013. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!