Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok :) na szóval kezdeném az elejétől, már három éve énekese vagyok egy zenekarnak, 12 éves voltam mikor bekerültem. Egyik fiú már nagyon tetszett de ugye ő akkor volt 17.. rám se hederített. Viszont nyáron voltunk kirándulgatni, minden nap többször mondta hogy egyre szebb vagyok, milyen jó nő lett belőlem, meg ilyenek.. (de úgy jobban nem kezdeményezett) Viszont az utóbbi próbákon mindíg mosolyog rám, ölelget.. haza is vitt már nem egyszer, és totál úgy tűnt hogy flörtölget velem. Fél füllel hallottam, hogy a másik zenész fiúnak azt mondta hogy: a elejével tiszta kislány volt, most meg milyen nő lett.. aztán kérdezgetett a barátomról is (ami még friss kapcsolat) Szerintetek? Amúgy én 15/L ő 20/F

2013. okt. 21. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván tetszel neki, de ne legyenek illúzióid, hogy mit szeretne.


Inkább az iskolára koncentrálj, mint arra, hogy egy zenekar 20 éves tagja megdöntsön 15 éves létedre.

2013. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék ! :D semmit nem szeretnék tőle, mert tudom hogy milyen. Sajnos nagyon jól ismerem..
2013. okt. 21. 12:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!