Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta lefogytam egy ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lefogytam egy ismerősöm mindig irogat nekem, hogy feküdjünk le, meg menjek vele moziba, előtte, meg mikor ducibb voltam mindig szivatott, mit gondoltok? Menjek vele moziba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kell egy ilyen bunkó, akkor felőlem menj.
2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpi, menj.
2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom részben ez is volt a célja annak, hogy lefogytál. ha akarsz, akkor menj el vele, de nem hiszem, hogy szexnél többet akarna tőled.
2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem bunkó, mert ismerem jófej srác
2013. okt. 21. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindig szivatott, de nem bunkó? Beteg vagy anyukám.
2013. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem mennék. Aki olyan bunkó, hogy szívatja a másikat a külseje miatt, nekem nem kellene. Meg olyan sem, aki azért írogat, hogy le akar velem feküdni.

De te csak dugasd meg magad nyugodtan boldog-boldogtalannal. :)

2013. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedből ítélve hajlasz a mozi+szex kombóra, szóval mindegy, hogy mi mekkora hülyeségnek tartjuk vagy sem. Ha Neked az elfogadható, hogy lefeküdj azzal, aki korábban Téged (még csak verbálisan) b@5zogatott, akkor hajrá!
2013. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdek ember vagy.
2013. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne a helyedben az ilyen ember.
2013. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!