Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy tetszik és szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha átvágtad a fejét.
2013. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Odaállsz és azt mondod: ronda vagy és rühellek!
2013. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem előbb bizonyosodj meg róla hogy neki sem vagy közömbös...
2013. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak átalakítjuk a birtokos személyjelt:

Tetszikből lesz tetszel, szerelmes vagyok beléből szerelmes vagyok beléd. Most összepárosítjuk: Tetszel, szerelmes vagyok beléd.

Ugye nem is olyan nehéz?

2013. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oda állsz elé és a következőket mondod.

"Szia. Mint tudod a Magyarország népesség szaporulatta nagyon alacsony és úgy gondolom a mi nemzedékünknek kell ezt a problémát megoldani. Szóval hosszas gondolkodás után úgy, gondoltam testileg és lelkileg te vagy az ideális hogy kihord gyermekeimet ezzel megerősítve irántad érzett erős és biztos érzéseimet."

2013. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!