Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beindulok, már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beindulok, már a gondolatától is. Nem helyes, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok az egyetemen, már 1 éve nem volt komolyabb kapcsolatom. Van nálunk egy igen csak jóképű, kezdő tanár. Ha úgy adódik mindig kikezd velem, flörtöl, ha pedig úgy intézi hogy az előadóteremben óra után kettesben maradjunk, tesz róla hogy már a szavaitól felizguljak. Még nem történt semmi, de nagyon kívánom. Lehet hogy ez azért van mert régen voltam férfival, de nem tehetek róla, egyszerűen mindenétől beindulok.

2013. okt. 23. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
5 ezrest azért nyomd bele biztos ami biztos az indexedbe a szo pás mellé, h meglegyen a féléved. :)
2013. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
búza vagy lány vagy?? :)
2013. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19/L
2013. okt. 23. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj, de nem érzed 'kissé' kínosnak, hogy egy tanároddal kapcsolatban érzed? Azon túl, hogy az egyesnek tökéletesen igaza van.
2013. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt sztem te a "Szakitoproba" c. konyvbol copyztad :D am ne legyel hulye,nyugodj meg es massal dugasd magad
2013. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

aj nem kell rögtön lerohanni! az jobb, mikor 15-16 éves középiskolás lányok nyáladzanak a 30-as, 40-es tanerőre, némi apakomplexussal? na ugye :D

kérdésre válaszolva: fantáziálni jó és nincs is vele baj. de kellemetlen helyzetbe hozhatjátok magatokat, úgyhogy legalább addig ne legyen semmi, amíg oktat téged... másrészt, nézz körül egyéb berkekben is :)

2013. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Majd meséld el milyen volt! :D
2013. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ribi vagy!
2013. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
miért lenne ribi?hány éves a tanárod?szerintem probáld kiszedni belőle mit is akar tőled futo kalandot vagy kapcsolatot....és ugysem kell tudja senki!!!!
2013. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én GYTK-n még harmadévesen megkeffentettem a kémia előadót, 30-as szőke, férjes, karcsú, és okos nő volt, valami gyakornok volt csak besegített a tanításban. Szerintem szeretkezzetek, aztán majd kiderül.
2013. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!