Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem baj, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj, hogy egy csajra csak én írok rá és ő sosem ír rám kb mindennap?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele összejönni
2013. okt. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj :)
2013. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy ne érezze hogy mindig zaklatom vagy valami ilyesmi :)
2013. okt. 23. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanezvolt..ő soha sem írt... utána hagytam a francba.. igaz már pár randin túl voltunk, de mindig én írtam rá fb-n..egyidő után meguntam, és vártam hogy őt mennyire érdeklem...eltelt egy hónap is, és semmi..nem írt...szóval azóta énsem írok, nem is keresem..egy kapcsolat itt félbe szakadt...
2013. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha majd 1 hónapig így leveleztek,esetleg találkoztok akkor hagyj pár nap szünetet.

Ha fontos vagy neki,majd ír ő.

2013. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk találkozni majdnem mindennap iskolaidőben, meg is szoktam várni, szoktam neki venni ezt-azt, meg jól elvagyunk
2013. okt. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!