Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák illetve nem dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák illetve nem dolgozó feleségek hogy van nálatok a karácsony, szülinap?

Figyelt kérdés
Mivel itthon vagyok, nincs bevételem, nem tudom mi legyen. El sem tudom képzelni hogy a párom vesz valamit nekem karira én meg nem veszek neki. Illetve tudnék mert ugye közös kassza van de az meg már milyen, hogy tessék dràgám ezt magadtól kapod.... mondtam már neki hogy ne vegyen semmit, egyrészt mert nem tudom viszonoznu, másrészt mert elég ha együtt vagyunk , együtt vacsizunk szent este. Azt mondta jó. Erre tavaly előtt megkérte s kezem tavaly meg egy nagyon drága telefont kaptam. Persze a lánykérésnek örültem. Akkor nem is éreztem jellemetlenül magam, de a telefonnál igen. Ti hogy csináljátok?
2013. okt. 23. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Közös kasszán vagyunk! Már tettem félre karácsonyra!
2013. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!