Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akik?

Figyelt kérdés

...olyan, aki mindig mindent őszintén mondd, vállalva, hogy megbántja ezzel a másikat - őszinte

kicsit hirtelen haragú,mediterrán típus.

okos,nem közönséges.

vékony testalkatú,alacsony.


2013. okt. 24. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
azt hogy saját gondolatai vannak nem hagyja hogy mások irányítsák!
2013. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
vicces, szeret poénkodni, állandóan kötekszik, de vicces módon, tud komoly is lenni ha kell, de általában inkább elpoénkodja a dolgokat. ugyanakkor kedves, segítőkész, nagyon sok minden érdekli. a művészetek érdeklik talán a legjobban. kicsit ügyetlen. magabiztos. nem lehet könnyen zavarba hozni,a bókokkal nem nagyon tud mit kezdeni, persze jólesik neki.
2013. okt. 24. 15:12
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem létezik olyan ember, aki mindig mindenben őszinte.
2013. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szóval nyersen és érzéketlenül fogalmaznak? Nem, egy lány legyen kedves.
2013. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igazad van,de általában megmondja a véleményét nem törődve a következményekkel.
2013. okt. 24. 15:14
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudok kedves lenni.az nem én lennék.
2013. okt. 24. 15:15
 7/18 anonim ***** válasza:

Mintha csak engem jellemeztél volna!:D Amúgy szerintem bejön a pasiknak az ilyen csaj!

L

2013. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az élet majd megtanít rá, hogy alkalmazkodj másokhoz, és hogy sokszor álarcot kell viselned, megjátszanod magad.

Egyébként sokan nem szeretik, ha valaki más véleményen van, vagy kemény kritikát fogalmaz meg, így ezzel nem biztos, hogy sok embernek szimpatikus leszel, másoknak meg pont ezért leszel az.

2013. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sokan utálnak emiatt,de sokan szeretnek pont azért, mert ilyen vagyok.Tudok álarcot viselni,gond nélkül,ha szükséges.DE ha nem kell,akkor megmondom a véleményem,nyersen,őszintén.
2013. okt. 24. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:

1. voltam!

Biztos igyekeznék, hogy megismerjem és értékelném hogy ilyen értékekkel rendelkezik a negatívumok meg hát hogy is fogalmazzak 2 fél tesz ki egy egészet! :)

2013. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!