Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Még csak kézzel sem akar kielégíteni, de azt elvárja, hogy étterembe vigyem, mondtam neki, hogy ha ennyit sem képes megtenni akkor én sem teszek érte semmit, és szerinte most én vagyok a rossz.


Mindig azt mondja, hogy nincs kedve, fáj a feje, fáradt.


2013. okt. 24. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamuzik. Hagyd ott.
2013. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ama rengeteg információ.


korotok, mióta vagytok együtt?

2013. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok. Ennyi leírásból érezhető a butaság a levegőben.
2013. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kb két hete vagytok együtt?
2013. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 éve majdnem én 23 ő 25
2013. okt. 24. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:

na, akkor kezdjük újra: szóval időnként van szex, de gyakran elutasít?

akkor feltehetően nem élvezi veled azt a ritkát sem


ha viszont még egyáltalán nem volt, akkor két eset lehet:

1 a lány olyan régimódi, hogy csak házasság után szeretné (de ezt gondolom megmondta volna már neked)

2 csak addig tart meg amíg nem talál egy olyant akinek nem tud ellenállni, mert nem te vagy a vágya

2013. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a lány kihasznál téged, kérdező! Én is így jártam egyszer egy lánnyal! Hagyd ott sürgősen!!! Én majdnem alkoholista lettem egy ilyen szitu miatt!
2013. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

első fél évben naponta többször is volt, aztán volt egy petefészek gyulladása, utána amikor elmúlt már ritkábban volt, kb hati 6szor. Aztán januárban elkezdett fogamzásgátlót szedni, eleinte nem változott a kedve, de fokozatosan csökken a kedve mióta együtt vagyunk, az utóbbi 3-4 hónapban már csak heti 2-3 szor vagyunk együtt vagy annyiszor sem.

Folyton elutasít, fáj a feje, fáradt, nincs kedve, csak ezeket mondja. Amikor együtt vagyunk akkor meg mondja, hogy jó volt, rég volt ekkora orgazmusa stb, direkt kérdeztem is, hogy jó-e velem.

Próbáltam már azt is, hogy egyáltalán nem hozom szóba a szexet, hozzá sem érek, de nem történt semmi.

2013. okt. 24. 18:06
 9/11 anonim válasza:
tegyél a farkadra fájdalomcsillapítót akkor már tényleg nem lehet kifogása :D
2013. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne beszélj róla és úgy próbálj meg hozzáérni, amire nem számít, ami meglepetésként éri. Ne a szex legyen a cél, hanem maga az út, ami oda vezet :)
2013. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!