Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki gyakran fogdossa a combomat. Ez neki miért jó?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt tudom hogy bejövök neki meg valamilyen szinten ő is nekem. A kezemet is meg szokta fogni mikor pl. beszélgetünk az jól is esik mert eléggé szeretethiányos vagyok. Na de a combomat miért? Mondjuk nem zavar, szoktam is hagyni néha feljebb is csúszik, olyankor le is fagyok annyira meglepődök. Mert amúgy nagyon jó barátok vagyunk. De ez mit jelent vajon nála? Meg sokszor kéri hogy üljek az ölébe, de abba azért nem megyek bele :D ölelgetni is szokott meg a fejét az ölembe rakja mikor lefekszik. Ami tök aranyos, de ő vajon tovább gondolja ezeket?
2013. okt. 24. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, tovább akar menni ennél
2013. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert könnyűvérű lányka vagy a szemében, akit egyhamar megfog dönteni.
2013. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez elég egyértelmű nem? Meg akar dugni.


27/N

2013. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:

És az neked miért jó, hogy engeded neki?

Neki azért jó, mert fiú, bejössz neki és tudja, hogy nem mersz nemet mondani.

2013. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 éve barátok vagyunk, ráadásul szűz vagyok, úgyhogy nincs igazad, második vÁlaszoló.
2013. okt. 24. 19:44
 6/13 Moszuke ***** válasza:

tekintsünk el attól, hogy mi a véleményem rólad.

ez neki azért jó mert kanos és te hagyod. ennyi

2013. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért engedem mert a barátom és szeretem benne bízok a legjobban. És nem is szokott olyanokat mondani, általános dolgokról szoktunk beszélgetni még akkoris mikor "fogdos". Meg jól esik h érzem a szeretetét.
2013. okt. 24. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Várja hátha ráizgulsz és lépsz te is valamit felé.
2013. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szamo77db ***** válasza:
Amiket leírtál, szerintem azért teszi, mert szeret téged. Nem érzem úgy, hogy csak megdönteni akar. De alkalmas időben és helyen beszélgethetnétek a barátságotokról, ami talán a szerelem felé halad! Öntsetek tiszta vizet a pohárba.
2013. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogadjunk még 18 sem vagy, vagy ha igen, akkor is max 19.
2013. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!