Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz soha többé párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz soha többé párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Egy lány nagyon kihasznált, én szerettem de csak arra kellettem neki, majd megalázott. Azóta egy falat emeltem magam köré, nem ismerkedek, lányokkal nem tartok kapcsolatot. Megvagyok nélkülük, élem az életem, haladom a céljaim felé. Persze ha meglátok egy párt akkor előjön, hogy "de jó lenne." De aztán annyi. Ez így nem jó ezt érzem. Csak a kiút nehéz. Persze fiatal vagyok nekem is kell a szex, de csak alkami max. Érzelem nélkül.
2013. okt. 24. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM TUDJUK.
2013. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el jósdába.
2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# a kérdés mögöttes tartalommal bír, el se olvastad de már be is szólsz gyakorlatilag. A lényeg, hogy ez idővel változhat-e és ha van aki ebben tapasztalt adhat tanácsot.
2013. okt. 24. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, változhat; ha feldolgozod magadban a dolgot.


Vagy, ha találkozol olyan lánnyal, aki megmozgatja a fantáziádat.

2013. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már ^.^ hogy ne lenne? sok időd van még, és ha ismerkedésre kerül a sor úgy is ismerkedni fogsz hidd el :)

De attól, hogy volt rossz tapasztalatod attól még nem biztos, hogy nem lesz jó, inkább érezz és úgy cselekedj, az emberi faj aljas, de vannak kivételek azért :)

2013. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!