Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha gyakran megérintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha gyakran megérintetek egy nőt, az azért van, mert jól esik hogy érinthetitek, vagy azért, hogy ezzel tudassátok hogy esetleg nem közömbös?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel nem baráti a viszony, hanem olyan jellegű kapcsolatban vagytok, ahol illendő némi távolságtartás.

Szóval mit éreztek, ha viszonylag gyakran megérintetek egy nőt? Bárkivel csináljátok?



2013. okt. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azokkal csinálom én konkrétan, akik nem közömbösek számomra.
2013. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
A kettő egymás nélkül értelmetlen, nem? Aki nem közömbös, azt biztosan jó megérinteni is, nem?
2013. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Én úgy gondolom, hogy érinthetjük a másikat azért is, mert nekünk jól esik, de nincs vele különösebb szándékunk.

Vagy kifejezetten azért érintünk, hogy tudassuk a másikkal hogy bejön. :)

2013. okt. 24. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de azért esik jól az érintés, mert vonzónak találom az illetőt, nem?


Csak úgy egy random embert nem fogdosok.

2013. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 viktor123456 ***** válasza:
Én meg fogdosk szívesen random nőket. :-) ide velük!!!!! :-)
2013. okt. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!