Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek?

Figyelt kérdés

Szóval ez elég fura, de beleszerettem az egyik tanáromba. (középiskola) Olyan kis esetlennek tűnik, szerintem nem az a nagy társasági ember, csajozógép, még nincs családja, se barátnője, de valami eszméletlen jól néz ki! :)

Nekem még nem volt barátom, mert nekem a korombeli srácok olyan éretlenek, meg amúgy se tetszenek. Eddig aki tetszett az mind idősebb volt nálam legalább 10 évvel. (Amúgy tök sok olyan jól működő házasság van, ahol 20 év korkülönbség is van!) És hát fogalmam sincs, hogy hogy kell közeledni egy férfihoz, milyen "jeleket" kell küldeni neki... Órákon szinte csak nekem mondja az egész anyagot, az én szemembe néz, miközben mindenki tényleg figyel. (Meg múltkor mondott valami vicceset és nagyon nevettünk és még mielőtt elkezdett volna írni a táblára, hátrafordult, rámnézett és nevetett egyet. :) Nagyon kedves ember és nem az a hejj de el van magától. :)

/Csak normális válaszokat légyszi. Tudom tudnátok sok rosszat írni!/


2013. okt. 25. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen előfordul hogy valaki beleszeret a tanárába :D de ez elmúlik 3 év múlva és majd undorodsz a gondolattól :D

egyébként kirughatják ha bármi lenne köztetek

2013. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
baromi kevés esélyed van egyébként.de álmodozz csak
2013. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hé, ne ábrándítsátok már ki szegényt. Figyi, nekem a közvetlen környezetemben többször is előfordult, hogy egy diák összejött egy fiatal tanárral, szóval nem lehetetlen. Viszont tényleg nagyon kevés esélyed van rá, de azért ne add fel. Viszont a "jelekkel", amiket mutatni akarsz neki, azért légy óvatos. Lehet, hogy ő sosem tekintene 'úgy' rád, annak ellenére, amiket leírtál (mármint a mosoly, és a szemkontaktus). Szóval ne értsd ezeket félre ezeket, lehet, nem úgy gondolja.

Amit én a helyedbe tennék.. Először barátként próbálnék meg közeledni. Próbálj meg vele sokat beszélgetni, de ne TÚL sokat, mert az azért feltűnő. Légy kedves, érdeklődj róla, de azért ne túlozd el. Pl. kérdezd meg, miért lett tanár, milyen volt az első óra, amit ő tartott, akart-e valaha más lenni, stb.. A lényeg, hogy ne ilyen általános dolgokról kérdezd, hogy "Mi a kedvenc filmje, mit szeret enni, mit szeret a szabadidejében csinálni", mert az megint gáz. :D

Na persze nem muszáj, és nem is érdemes mindig kérdezgetni, elég, ha néha csak 1-1 megjegyzést teszel, pl. tegyük fel mondott valami vicceset az órán, akkor egy beszélgetés alkalmával felhozod, hogy "A múltkor az milyen jól hangzott, mikor a tanár úr..." stb. De nem kell amúgy ezt előre eltervezni, csak jön magától szerintem. :) A lényeg, hogy ne nyomulj, hanem ismerkedj. És ne értse egyből félre.

De azért tényleg ne nagyon éld bele magad, mert lehet, hogy csalódni fogsz. Kíváncsi vagyok, hogy alakul majd. :)

2013. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Áh, elfelejtettem megkérdezni: Mit tanít amúgy?
2013. okt. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fizikát. :) És köszi amúgy a segítséget! :D De például egy ilyen beszélgetést is hogy lehet elkezdeni, mármint hogy találjak rá alkalmat, mert ugye óra után megyünk a következőre... :S
2013. okt. 26. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az lenne, ha te is szeretnéd a fizikát. De ne csak miatta szeresd, hanem tényleg érdeklődj a tantárgy iránt, mert azt szeretik a tanárok. :D Megkérdezhetnéd, hogy mondjuk nem-e szervez valami kirándulást valami laboratóriumba, vagy mondjuk a Csodák palotájába, vagy ilyesmi helyekre.. Ha tartózkodik tőle, akkor meg biztathatod, hogy "Pedig jó ötlet lenne, és biztos sokan mennének". Amúgy meg ne hosszas beszélgetésekre gondolj, az majd később alakulhat ki, hanem ilyen pár mondatos kis csevegésekre gondoltam. Pl. áll a büfé előtt, és vár valamire, te meg pont ott vagy, akkor odamész... "Na tanár úr, veszünk valami érdekeset a mai órán?" Ha meg elég vicces hozzá, akkor azt mondja.. "Mi mindig valami érdekeset veszünk", vagy ilyesmi.. :D Ez csak egy példa. Aztán lehet folytatni bármivel, mondjuk "Szerintem ez és ez az anyag a legérdekesebb fizikából", aztán ő is mond rá valamit, stb.. Vége a szünetnek, akkor mentek a dolgotokra. Szóval ilyen pici pár mondatos rizsák. Az ilyen helyzeteket könnyű elkapni. De azért túl sokszor ne csináld, mert feltűnő, ha minden szünetben, vagy óra után rámászol. Nálunk van egy tanár, ő is tök fiatal(férfi), szerencsére nem vagyok belé szerelmes, és ő sem belém, de olyanok vagyunk, mint két haver.. :D Először nagyon idegesítő ember volt, de mivel imádom az irodalmat, és ő irodalmat tanít, kénytelen voltam elviselni.. De hamar rájöttem, hogy irtó jófej ember. Vele pl. úgy lettünk ilyen jóban, hogy mindig mentem irodalmi versenyekre, (pl. prózamondó, versmondó, szónokverseny), és mivel ő a felkészítő tanár, sok lehetőségem volt beszélgetni vele. Szóval ha elég jó vagy fizikából, akkor megkérdezhetnéd, hogy van-e valami verseny, amire szerinte megérné elmenned.

Volt egy másik tanár is, szintén férfi, és az még aztán helyes is valamennyire.. Nem mondom, hogy szerelmes voltam belé, csak érdekelt, hogy milyen ember, szóval elkaptam párszor, hogy beszélgessek vele. Ez kb. úgy nézett ki, hogy volt egy iskolai rendezvény, amin véletlenül ő is részt vett, majd mikor vége volt, akkor csak úgy egymaga álldogált, szóval odamentem, és megkérdeztem, milyen volt. (mármint a rendezvény). Illetve egyszer pont ugyanabba az irányba mentünk biciklivel, szóval gyorsan utánatekertem, majd olyan jót beszélgettünk, hogy még mikor elért a bolthoz, ahová menni akart, nem ment be, hanem vagy háromnegyed órát beszélgetett velem odakint. :D

Szóval résen kell lenni. Nyomulni nem szabad, udvariasnak, és magabiztosnak kell lenni. Ne lássa, hogy izgulsz.

2013. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!