Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, veletek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt már olyan hogy azt álmodtátok hogy szexeltek valakivel, és mikor az álmotokba elmentetek akkor a valóságba is? :D

Figyelt kérdés
és ha igen akkor sokszor van ilyen? vagy mitől függ? csak kíváncsi vagyok :D L/17
2013. okt. 26. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan.
2013. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, eddig 3-4-szer. Akkor fordul elő amikor kb 1 hétig nem maszturbálunk. 17/f
2013. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt,este kicsapom,másnap estig bírom! :DD
2013. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodtam már hogy szexelek egy lánnyal. Mármint az álmaim nagy része(ami igen kevés, mert ritkán álmodom) általában ilyesmi. Nagyon jó élvezem, mikor felkellek áll is a cerka, de sosem élveztem el még álmomban :/ Talán nálad kedves kérdező előfordult már?


17/F

2013. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, ez normális
2013. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, éjszakai magömlésnek hívják, rendszerint erotikus álmok kíséretében történik.
2013. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen nem is egyszer, annyira azért nem sokszor, bár ez függ attól, hogy előtte mennyi ideig nem masztiztam. Amikor egy jó ideig hanyagolom az önkielégítést, akkor olyan havonta 1-2-szer fordul elő.
2013. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már amikor azt álmodtam hogy szexelek egy lánnyal, bár nem tudom igazán hogy az éjszaka melyik részében álmodhattam azt mert amikor felkeltem nem volt semmi nem is állt a cerka, nem is élveztem el, valószínű az éjszaka közepén lehetett, bár az nem rémlik hogy elélveztem volna. Mondjuk volt olyan álmom amikor a szerelmemmel szeretkeztem, mármint álmomban de nem emlékeznék hogy valóban elélveztem volna. Állítólag tényleg van ilyen hogy ha nagyon mély álmában szexel az illető valakivel akkor előfordul hogy a valóságban elfog élvezni. És amúgy olvastam is valahol ilyet hogy ha nagyon erősen gondolunk szexuális dolgokra akkor el lehet élvezni anélkül hogy hozzáérnénk a farkunkhoz, bár ehhez olyan erős rágondolás kell meg szinte bele kell élni magunkat a dologba hogy megtörténjen. Eddig nem próbáltam ilyet nem tudom hogy tényleg működik-e de egy ismerősöm mesélte hogy van benne valami, mert majdnem elélvezett de megzavarták és nem sikerült.
2013. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányoknál is van ilyen :)
2013. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előfordult már.
2013. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!