Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz hogy ha bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy ha bejön nekem Matthew Bellamy?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy miért csak tetszik nekem és kész.Nagyon gáz?

2013. okt. 26. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nemcsak, hogy az de még sittre is vághatnak érte!

(az meg ki ?)

2013. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
most hallottam életemben először a nevét, de rákerestem és rájöttem ki az. nem gáz, ízlések és pofonok, de nekem mondjuk nem igazán jön be :D
2013. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Nekem nem jön be, de nem is tartom csúnyának. (Csak elég törpe, élőben legalábbis annak látszott, nem tudom amúgy milyen magas.) A zenéjüket szeretem.
2013. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön. Nem az a pasi, akire azt mondod, hogy az a tipikusan jó pasi, de mégis van benne valami nagyon vonzó. És amúgy zseniális zenész :D De sajnos nem hinném, hogy lenne nála esélyed, mert Kate Hudson a menyasszonya és már van is egy közös gyerekük :)
2013. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első: a helyedben nem vállalnám ennyire nyíltan, hogy még életemben nem hallottam a Muse zenekarról :D
2013. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Élő személy?
2013. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ő egy zseni, még szép, hogy sok embernek bejön. A külső meg ilyenkor nem nagyon számít.
2013. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Érdekes hangja van, de mocsok jó zenéje van! Az Absolution az egyik nagy kedvencem.
2013. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Amúgy én is szeretem a Muset.Szerintem pofátlanul jó a zenéjük! Bár a mostani albumuk kicsit ergya lett...
2013. okt. 26. 20:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és első válaszoló, nem hallottam még olyanról,hogy bezártak volna valakit azért mert tetszett neki valaki akár híres akár nem. -.-"
2013. okt. 26. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!