Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (a többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

a barátom beszélt egy csajjal .. a csaj írta neki hogy régen volt pasival és hogyha ott lenne vele akkor levenné a pólóját stb ..erre azt írta rá a barátom hogy érti a csaj kérdezte hogy ő mit csinálna vele és írta , hogy kinyalná stb .. meg hogy ez csak egy álom számára .. a csaj írta neki hogy titokban is lehet csinálni és írta , hogy nem lehet meg nem is akarja mert engem szeret meg én is mindent megadok neki , és tervei vannak velem ..

mit csináljak ? rákérdezzek hogy miért írt neki ilyet vagy mi ? :(

18L


2013. okt. 26. 15:54
 1/2 anonim válasza:
ne! téged szeret megmondta
2013. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Téged szeret! Attól, hogy valakinek ilyet ír, attól még szeret és le is írta a csajnak. Nem tudom mit kell ezen ennyit agyalni. Férfiból van, mindig is fog más lányokról álmodni, de ha szeret, akkor veled marad, ha nem akkor meg ugyis m1
2013. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!