Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem szeretek nyelvesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeretek nyelvesen smárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de valahogy nem szeretek nyelvesen csókolózni. Egyszerűen nem élvezem jól magamat közbe. Benneteket zavarna ha nem szeretne a barátnőtök nyelvesen smárolni? Vagy változni fog ez?

2013. okt. 26. 16:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Érezhetnéd az iróniát!:)
2013. okt. 26. 16:39
 12/17 Emberek ***** válasza:
engem nem zavarna. nekem van olyan ismerősöm aki nem szereti, és eddig őt sem szólták meg emiatt
2013. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha jól szopsz azzal tudod ellensúlyozni.
2013. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így volt vele,de aztán egyszer szenvedélyesebben elkaptam,azóta csinálja már ő is :)
2013. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Megbocsátok. Viszont a szexuális érettséged 12 éves szinten van, amíg nem kívánsz nyelvesen smárolni. Ugyanis az már a szex egyik formája. Nem kell neked még ezt egyelőre erőltetni és ezt nem cseszegetésként mondom.
2013. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Változhat.
2013. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen amúgy én is erre gondoltam. Lehet hogy azért nem érzem ezt jónak, mert még nem volt olyan fiú azt életembe akit igazán szeretem volna és a kapcsolatunkat tovább is képzeltem volna ?
2013. okt. 26. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!