Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti mennyire értékelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mennyire értékelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj miatad fogyna le/változtatna a külsején?
2013. okt. 26. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem várok el ilyesmit, azért vagyok egy csajjal, mert tetszik..
2013. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha szeretem, úgy szeretem amilyen, nem kellene változtatnia magán. 21/F
2013. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én sem változnék senki kedvéért.
2013. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy néha a csajok azt hiszik, hogy miattunk férfiak miatt akarnak fogyni vagy kiöltözni, pedig néha megtörténik, hogy nem.
2013. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én hatalmas dolognak tartanám és megbecsülném azt aki munkát és fáradtságot nem kímélve tesz azért hogy tetszen, kedveskedjen nekem.

24F

2013. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le a kérdésből, hogy egy lány azt tervezi, hogy lefogy, hogy jó legyen egy pasinak. Ha ez igaz, hááát, te tudod kérdező, személyes tapasztalat, hogy van esély, de kérdés az hogy megéri egy pasi miatt? Ráadásul nem hiszem, hogy nagyon szép kapcsolat lenne, hogy kövéren nem, de vékonyan már kellenél.

Miért nem lehet hogy azért lefogyni, hogy magaddal elégedett legyél?

2013. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam oda, hogyha már alapból jártok, akkor szerintem jó pont a pasinál, biztos értékeli... :))
2013. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6 végülis jogos amit írsz egyébként nem járunk
2013. okt. 26. 21:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező... én lefogytam és akinek azelőtt nem kellettem mert kövér voltam hirtelen rám tapadt és lerázni nem tudtam, persze én nem is miatta fogytam le.


A lényeg, hogy találtam nála jobbat belsőleg,külsőleg

Ha az alakodon akarsz változtatni mindenképpen magadnak kell tetszened és nem másnak megfelelni! :)

2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én értékelném.
2013. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!