Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Elvesztette a szüzességét kb. egy hónapja, és azóta, mintha kicserélték volna. Bár előtte is voltak néha nagyképű felszólalásai, de azok nem voltak vészesek.

Most meg.. egyszerűen nem értem.

Mindenkinek elmeséli, hogy őt hogyan nyalták ki, meg hogyan szexelt. Jóban vagyunk egy 13 éves kislánnyal is, mert a szüleink barátnője az anyja, és neki is elmondta a dolgot. Egy 13 éves kislány előtt tette az agyát, hogy ő már nem szűz. Látszik a szemein, mindenén, amikor erről beszél, hogy felsőbbrendűnek hiszi magát azoknál, akik szüzek. Folyamatosan kérdezgeti más barátnőinket, hogy ők még szüzek-e, vagy eljutottak-e többig egy férfivel, mint csók. És akkor nagyképűen bejelenti, hogy ő igen. Lenézi azokat, akik 18 éves koruk felett szüzek. Burkolt megjegyzéseket tesz mindenkire. Nagyképű, beképzelt, azt hiszi, mindenki őt akarja, azt hiszi, hogy ő tökéletes. Nem csak a szex terén, hanem alapból, azt hiszi, hogy ő az osztály vezetője, hogy ő a főnök, folyamatosan keménykedik, hogy ő mindenkit megver, hogy neki be ne merjen szólni senki. Aki egy kicsit húsosabb, annak egyből megjegyzéseket tesz, amit persze viccnek vesz, mert az ő csontsovány teste az ideál. Egyszerűen elegem van belőle. Nem is értem, miért vagyunk még barátnők. Én sem vagyok már szűz, mégsem változott semmi azóta... Ez csak szex, könyörgöm... Miért csinálja ezt? Komolyan mondom nem hiszem el.


2013. okt. 26. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen csajokból lesznek a tini ribizlik..
2013. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, mit művel. Össz-vissz 2-szer szexelt kb., hatalmas dolog! A gyerek utána ott is hagyta, csak szexre kellett neki... Nem tudom felfogni, miért lett ilyen. Senkit nem érdekel a nemi élete (ami ugye nincs neki), pláne nem egy 13 évest... De ő csak mondja, mondja, mondja.. Elképesztő.
2013. okt. 26. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? én a helyedben jól beolvasnék neki, aztán ott hagynám. bár elég valószínű, hogy azt fogja hinni csak féltékeny vagy a """"tökéletes"""" életére.
2013. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 17. Mondtam neki higgadtan, hogy szerintem ettől nem változott semmi, és nem lett értékesebb ember. De úgy tűnik, nem igazán fogta fel, hogy ezzel mire is gondolok. Egy agyszinten sem vagyunk, és erre is mostanában jöttem rá.. Csak fáj egy kicsit a dolog, hogy kb. 15 éve elválaszthatatlanok vagyunk, és most ennyi...
2013. okt. 26. 22:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ennyi-t azért írtam, mert erősen gondolkodom azon, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Ezt egyszerűen nem bírom, nem bírom az ilyen embereket. És sosem gondoltam volna, hogy pont benne fogok ekkorát csalódni.
2013. okt. 26. 22:18
 6/11 anonim válasza:

Ez csak sex? Azért annak komolyabb jelentései is van kettő ember között...

A lány meg addig fog dicsekedni amit le nem k****zak..Vagy valaki megtette már?Hogy reagálnak erre a többiek?

Mondjuk én megmondanám neki ,hogy fogja vissza magat.Szülei előtt biztos nem lenne ilyen :)

2013. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! nekem az összes osztálytársnőm ilyen volt és én voltam az egyetlen "szüzike" képzeled milyen jó érzés volt 14 évesen. Mára az összes kiégett, valamelyik egyedül maradt gyerekkel 20 éves létére!


Egyébként simán el lehet neki magyarázni, hogy ő nem jobb másnál, mert csak azt mutatja, hogy hamarabb beadta a derekát, olcsóbb.... Azért érzi magát felsőbbrendűnek, mert azt hiszi, hogy mivel ő hamarabb lefeküdt pasival így ő kelendőbb a többieknél.

2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen, azt hiszi, hogy ő a legvonzóbb, fülig szerelmes magába... Holott a valóságban mindig is több embernek tetszettem én, mint ő, ezért voltak is köztünk nézeteltérések.

Utolsó előtti: Igen, ez csak szex. Mit nem értesz ezen? Kettejük között ez csak szex volt, nem hiperintim érzelem alapú dolog. A gyerek semmibe vette, csak szexre kellett neki.

A többiek csak néznek, vagy nevetgélnek, vagy csak meghallgatják és felhoznak egy másik témát.

2013. okt. 26. 22:23
 9/11 anonim válasza:
Utolso elotti vagyok.Máshogy értelmeztem ezt a mondatot,nem ugy hogy csak sexre kellett ,elnezest :)
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azért mert csak szexre kellett a pasinak ezért kevesebbnek érzi magát ? és ezzel a viselkedésével akarja korrigálni? hogy nem akarja, hogy azt higgyék mások, hogy ő nem kell a pasinak??
2013. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!