Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti barátkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti barátkoznátok egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Casanova stratégiát váltott..:D
2013. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én igen
2013. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a szexuális beállítottság alapján keresem a barátaimat :D De ha egy már meglévő barátomról kiderülne, hogy meleg, azzal sem törődnék különösebben, nem érdekel, kikkel bújnak ágyba. Totál magánügy.
2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
en igen. nekem meg soha nem volt meleg baratom. szerintam ok nem ketszinuek mint a lany baratok veluk is siman lehet beszelgetni. :)
2013. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen :) alapvetöen nincs bajom a melegekkel
2013. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én igen.


Még sose volt meleg barátom, és örülnék neki, főleg mert tényleg barátok lehetnénk, és nem az lenne hogy a pasi egy idő után többet akar.


27/N

2013. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van ennek a "Casanova stratégiát váltott" kijelentésnek :)

Nekem sok lánybarátom van, többek között a Google adta ki őket , de itt a gyakorin is teljesen véletlenül ismertem meg párat.

Lehet hogy ismerlek kérdező 3:)

2013. okt. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én igen, és kedves Kérdező, ha esetleg az vagy szívesen megismernélek. :)
2013. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is. Szerintem sokkal jobb barátom lenne egy meleg, mint bárki más. Ellentétes nemű és mégis jobban megértene. Már régóta szeretnék egy meleg "öribarit" :)
2013. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!