Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az, aki most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az, aki most tetszik/szerelmes vagy belé? (Haj, szem, magasság)

Figyelt kérdés
Szóval külső jegyek alapján hogy néz ki?

2013. okt. 27. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

2 olyan is van aki nagyon leköti a gondolataim:

1. Kb 190 cm magas, kigyúrt, iszonyat jó testű. Fekete hajú, vagyis nagyon rövidre van vágva a haja de fekete hajú, barna szemű. Olyan jó pasi hogy ennyire számomra tökéletest még nem láttam. Olyan mint egy álompasi.

2. Kb 180 cm lehet, sötét hajú szintén, barna szemű. Ő vékonyabb testalkatű, olyan normális. Na ő először annyira nem érdekelt, mert külsőleg nem annyira jó mint a másik, de olyan kis kedves meg udvarlós, hogy elkezdett vonzani.

2013. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Lássuk csak. Ez az illető tetszik, az egész plátói és tudom, hogy sosem lesz belőle semmi, de azért leírom.


Alacsonyabb nálam kb. 10 centivel (én 170 vagyok), enyhén göndör (szóval nem az a nagyon nagyon göndör)barna haja van, ami se nem hosszú se nem túl rövid. A szeme is barna, elég sokszor borostás és az öltözködése pedig elég egyszerű (normális).


18/L

2013. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Vörös haj, zöldes barna szem, 160 cm.
2013. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Kb 185 centi magas, kreol bőrű, barna szemű, sötét, rövid, egyenes haja van, pont annyira izmos, amennyire kell. Szóval nem egy kigyúrt állat, hanem szép, szálkás. Karakteres az arca, és erős, huncut kisugárzása van.
2013. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

183 centi magas, 90 kiló, picit hájas, de amúgy masszív, izmos testalkatú

hosszú barna hajú, kék szemű, borostás-szakállas

cuki orra és tekintete van

rocker/metál stílus jellemzi

2013. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Reménytelen,mert még csak nem is beszéltünk,alig ismmerem de aaaaa :DD

180 cm nagyjából,legalábbis kicsit magasabb csak tőlem (én 170 vagyok),alkatra normális,semmi extra,nem olyan nagyon vékony,de nem is izmos,szóval csak olyan átlagos. De nem macis azért.:D Szőkésbarna felborzolt haj(nem az a műre zselézett,hanem az az össze-vissza borzolt) Kicsit hosszabb,de csak annyira,hogy még fel lehet zselézni. Bocsi a túlzott részletességért,de ez a kedvencem rajta. :D A szeme meg azt hiszem zöldesbarnás,de ezt nem tudtam közelről megfigyelni még. :) És szemüveges. De olyan imádnivalóan néz ki,hallod.. Nem ez a műanyag páwa,mint akik mindenhol ott nyomulnak,hanem olyan kis szolid,olyan,akit legszívesebben lerohannál ölelgetni.:D

17l

2013. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
165 cm magas, hosszu barna hajú, zöld szemű, cuki arcú, karcsú testalkatú.
2013. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

170 cm..plátói szerelem de én teljesen belestem

focista,de nagyon komoly fiúról van szó,sajnos osztálytársam,rövid gesztenye barna haj,sötét barna szem :)) (középiskola)

2013. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

188cm magas (nem mellesleg én kis picike vagyok a 158cm-mel xD), 90kg, kreol bőr, borosta, rövid sötétbarna haj, barna szemek. És pont annyira izmos, ami nekem bejön, de jár kondizni, futni. :P

És imádom a mosolyát, ezzel vett le a lábamról még augusztusban, amikor a melóhelyemen találkoztunk. :P (Nem mellesleg a főnökömtől azóta is hallgatom, h h bámult a srác. xD) Mindketten 23 évesek vagyunk. :D

2013. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
barna hajú, barna szemű, magas kisportolt testű és nagyon kedves fiú.:)
2013. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!