Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dragon power plus-t próbálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragon power plus-t próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Érdekelne mi a véleményetek róla , hatása stb

2013. okt. 27. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Hard Night-ot próbáltam ki kb ugyanaz.De kérdés hogy mennyi van benne hatóanyag mert eleinte 3 napig állt tőle tőle(Persze nem folyamatosan csak ha volt izgatás de akkor nagyon) aztán gyengült lehet rájöttek hogy túl jó.Jobban birja az ember könnyebb vele az egyensúlyt megtalálni úgy értem hogy a lány elélvezzen te meg nem pedig elötte max pár perig birtam azzal meg órákig szó szerint.


Cserébe rohadtúl fájt a fejem ez sajnos egy kellemetlen mellékhatása.Azóta át tértem a kamagrára az csak pár óráig hat pont addig ameddig kell.

2013. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!