Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az azonos neműekhez vonzódó emberek betegnek számítanak?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú ismerősömet megkérdeztem arról hogy mit gondol a melegekről (én lány vagyok, a melegeket kifejezetten aranyosnak tartom) és az volt a válasza, hogy aki meleg az beteg. És én utánakerestem (csak pár oldalt néztem meg, és ott erről nem találtam semmit, de ki tudja.)

2013. okt. 27. 14:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
20%
Igy van. Genetikai betegség
2013. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
79%
Nem betegség. Nincs kedvem százezredszerre is leírni, hogy miért nem, aki akar, utána tud olvasni.
2013. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
15%
igen. Isten férfit és nőt teremtett, hogy benépesítsék a Földet. Ha melegeket akart volna, akkor nem teremt nőt. Biológiailag is férfi és nő fejlődött ki, mert együtt képesek az utódnemzésre, míg két férfi vagy nő képtelen. Oka van annak, hogy férfinak és nőnek kell együtt lennie és nem azonos neműeknek. Szóval betegség, nincs mit cifrázni.
2013. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
#4-es, köszönöm ezt a csodálatos, intelligens választ. -.-"
2013. okt. 27. 14:29
 5/54 anonim ***** válasza:
14%
Betegség. Csak mivel az orvosok nem tudják gyógyitani,inkább ráfogták hogy nem az.
2013. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
87%
Pont annyira betegség, mint a balkezesség, a szőke haj vagy a kék szem. Sem lelki, semi testi betegségről nem beszélhetünk, elég hosszú irodalma van ennek, utána lehet olvasni.
2013. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
14%

Ez igazából valóban betegség, de a melegek közül csak kis számban vannak azok akik tényleg ilyen betegek. Sokan csak divatból csinálják ezeket, vagy csak olyan környezetben nevelkedhettek ahol ezt látták.

Sajnos ez valóban betegség de kevesen vannak olyanok akik tényleg betegek, és nem tudom mi a különbség de megeshet hogy van olyan is aki ebbe a betegségbe van, de ugyanakkor csak a lelke mélyén van ez és igyekszik hetero lenni. Csak mert a nagybátyám is ilyen hogy ő csak a fiúkat szereti de a nagyapám az kitagadta volna az biztos így van felesége, meg 3 gyereke is de ugyanakkor vonzódik a férfiakhoz a nők nem izgatják a felesége mellett is úgy él hogy egyáltalán nem izgatja őt, nem is feküdtek le csak amikor gyereket akartak a felesége pontosan tudja mi ez és elfogadta a férjét olyannak amilyen mert nagyon jó barátként tekintenek egymásra, és igyekeznek a gyereküket is úgy nevelni hogy ne essenek abba mint az apjuk.

2013. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
78%
Aki azt írja, hogy betegség, az tudná definiálni a betegséget, és hogy a homoszexualitás milyen alapon tartozna a betegségek közé? Az, hogy "nem természetes", az nem érv.
2013. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
#8-as, épp ezt akartam kérdezni. :D
2013. okt. 27. 14:45
 10/54 anonim ***** válasza:
40%

Miért NEM betegség:

The appropriate application of affirmative psychotherapy is based on the following scientific facts:[136]

Same-sex sexual attractions, behavior, and orientations per se are normal and positive variants of human sexuality; in other words, they are not indicators of mental or developmental disorders.

Homosexuality and bisexuality are stigmatized, and this stigma can have a variety of negative consequences (e.g., Minority Stress) throughout the life span (D'Augelli & Patterson, 1995; DiPlacido, 1998; Herek & Garnets, 2007; Meyer, 1995, 2003).

Same-sex sexual attractions and behavior can occur in the context of a variety of sexual orientations and sexual orientation identities (Diamond, 2006; Hoburg et al., 2004; Rust, 1996; Savin-Williams, 2005).

Gay men, lesbians, and bisexual individuals can live satisfying lives as well as form stable, committed relationships and families that are equivalent to heterosexual relationships in essential respects (APA, 2005c; Kurdek, 2001, 2003, 2004; Peplau & Fingerhut, 2007).

There are no empirical studies or peer-reviewed research that support theories attributing same-sex sexual orientation to family dysfunction or trauma (Bell et al., 1981; Bene, 1965; Freund & Blanchard, 1983; Freund & Pinkava, 1961; Hooker, 1969; McCord et al., 1962; D. K. Peters & Cantrell, 1991; Siegelman, 1974, 1981; Townes et al., 1976).

( [link]

2013. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!