Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy javulhatna úgy az önérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javulhatna úgy az önértékelésem, ha minden lány visszautasít?

Figyelt kérdés
És pont a külsőm miatt. Folyamatosan azt hallom mindenhonnan, hogy ronda vagyok. Hogy higgyem el akkor ennek az ellenkezőjét? Vagy miért ringassam magam hamis képzetekbe? Ha ugyanis mindenki szerint ocsmány vagyok, akkor valószínűleg igaz, nem?

2013. okt. 27. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és eldöntöm, hogy a külsőd-e az oka.
2013. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Nyisson már ez az oldal egy Rinyálás topicot, lehetőleg ebbe a kategóriába.

Like, ha egyetértel velem!

2013. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudom elcsépelt szöveg de talán egyszer elfogadjátok már...hogy az h milyen az önértékelésed nagyrészt tőled függ. Ha te rondának gondolod magad, és ezen őrlődsz akkor bizonytalan leszel, meg gátlásos ami nem imponáló...


Nem kell szépnek lennie mindenkinek, de mindenkinek el kell fogadnia a kinézetét és abból kihozni a legtöbbet. :S

2013. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az önértékelés nem csak a külsőből fakad ám! Ha tisztában vagy azzal, hogy ronda vagy, akkor egyéb értékekben próbálj fejlődni, amivel fel tudod hívni magadra a figyelmet! Ha sikertelen vagy a csajozásban, akkor ne szólítgass le lányokat, mert újabb és újabb kudarcélményeid lesznek.

Kezdj el valamit, amiben jó vagy, járj társaságba, barátkozz, hívd fel magadra a személyiségeddel a figyelmet. Építsd inkább arra, hogy jobban megismerjenek a lányok, és akkor próbálkozz, amikor már kellőképpen megkedveltek!

2013. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

képet!! :)

pl ha megtudnád, hogy min kéne változtatni, az segítene, nem? :)

2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Légy egoista vagy nárcista. Hidd el, úgy sokkal könnyebb az élet. Pont letojod, hogy mit gondol rólad a társadalom, csak azzal foglalkozol, hogy te mit gondolsz, hogy szerinted milyenek az értékeid.

Ezerszer boldogabb leszel, ha nem törődsz a téged rondának tituláló néptömeggel és önbizalmat sulykolsz magadba. Az első lépés ahhoz, hogy jó legyél, az, hogy elhiszed magadról!

Sok szerencsét. Bár ez nem szerencse dolga. Inkább így mondom: sok kitartást!

2013. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlenül gondolom rondának magam, de minden nap legalább egyszer megkapom, hogy ronda vagyok. Hiába próbálom meggyőzni magam az ellenkezőjéről, mindig egyértelműen és világosan a tudtomra adják, hogy ronda vagyok, és egy cseppet sem nézek ki férfiasnak. Még ezzel sem lenne akkora nagy probléma, ha létezne olyan vélemény is, ami megtámogatna egy kicsit. Nem akarok én mindenkinek tetszeni, csak az a baj, hogy senkinek sem tetszem még egy kicsit sem.
2013. okt. 27. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
küldj képet privátban, tudnék segíteni pár tippel:)
2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aki szeretne képet, az írjon rám privátban.
2013. okt. 27. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem tetszek senkinek..... Már 24 éves vagyok, de nem volt még barátnőm, mert minden lány elutasít a kinézetem miatt..... Sajnos rossz genetikai adottságokkal születtem, ezért nem kellek senkinek............ 24/F
2020. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!