Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. Az osztálytársam, és csak párszor chateltünk beszélgetni meg csak as suliban ha muszály . Bőbebben lent. (? )

Figyelt kérdés
múltkor nem gondoltam volna de írt irodalom miatt, pedig másnap nem is volt irodalom. aztán később írta, hogy kérdezhet-e valamit.de kiderült h csak angol volt. ez után azt írta : már megijédtél mi?ˇxd" ez mit jelenthet? szecskaavatón vele táncoltam, azóta párszor beszéltünk a suliban. tetszhetek neki? ősziszünetben is szeretnék beszélni vele, hogy írjak rá? előre is köszi, 14/l

2013. okt. 27. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
MuszáJ ráírnod.
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan?
2013. okt. 27. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,Mizujs?higy tellik a szünet?mit csinalsz szünetbe? Van kedved találkozni ?
2013. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk
2013. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

igen...házi nyúlra nem lövünk./nem járunk olyanokkal akikkel rengeteget találkozunk pl: osztálytárs,munkatárs, közvetlen baráti társaság tagja.Okok:Ha vége akkor cink lesz minden nap egymás fejét nézni.Ha szépen csöndbe(veszekedés nélkül)mentek szét, és megbeszélitek hogy barátok maradtok az nem fog menni mert az egyik fél többet akar majd,és ez addig megy amíg össze nem balhéztok, és nem tudtok majd egymásra se nézni.Ez tapasztalat, mondjuk nem saját,de egyik haverom beleugrott ebbe az osztálytársas sztoriba, aztán vége lett.megbeszélték hogy barátok lesznek és látszólag jól viselik.de aztán elkezdtem beszélgetni a csajjal és ő nagyon nincs rajta túl, és szenved, mert nem akar szólni.

Tudom hogy ezt nehéz elhinni még 14 évesen mert az öcsémnek is mondtam ezt és nem tudja ő se felfogni mert még fiatal ő is, de majd később megérted, de azért írtam ezt le hogy ne saját bőrödön tapasztald.

2013. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, aranyos vagy, de nem ez a kérdés :)
2013. okt. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!