Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy? (lent)

Figyelt kérdés

Veletek volt már olyan, hogy beszélgettetek azzal aki tetszett (vagy chateltetek, telefonáltatok, stb.) és már éppen ott voltatok, hogy megmondjátok neki az őszintét, de azután, hogy azt mondtátok "Kérdezhetek valami nagyon bizalmasat?" vagy hogy "Mondani szeretnék valami fontosat", berezeltetek, és nem azt mondtátok hogy éreztek valamit iránta, hanem egy orbitális baromságot?


F/15



2013. okt. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ööö nem... legyen hozzá tököd! nem olyan nehéz az, ezek csak szavak! tudom, hogy nagy súlyú szavak, de leginkább a saját szíved lesz könnyebb, ha kimondod őket
2013. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mosom kezeimet! ¤_¤
2013. okt. 27. 21:04
 3/4 anonim válasza:
élőbe még oké hogy beszarsz a gatyádba de chaten is? :D
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ami azt illeti, lány létemre rá mertem kérdezni bizonyos dolgokra egy nekem tetsző fiúnál, pedig ez aztán nem vall rám.:') utána sokkal jobban éreztem magam:) szóval szerintem ne félj ettől, és bármi is történjen utána, tudod, hogy te mindent megtettél:) úgyhogy mindent bele, szedd össze magad!;)
2013. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!