Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből mi sülhet ki? Kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi sülhet ki? Kapcsolat semmi esetre?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel szoktam facebookon beszélni, kijelentette, hogy jön majd valamelyik este hozzám beszélgetni, és marad is éjszakára, de előtte azt mondta, hogy nem szeretne barátnőt.
2013. okt. 28. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg meg akar fektetni. Baratsag extrakkal. Ha nem, akkor csak nincs hol aludnia, esetleg csak tenyleg beszelgetni akar
2013. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan azt tudom mondani mint az első
2013. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kérdés hány évesek vagytok .....

mert ha még gyerekek akkor anyu is véleménye is fontos

ha nagyobb vagy akkor is érdemes kikérni a véleményét engedélyét -- ha még otthon laksz


am legyen külön ágya - vagy vendégszoba

2013. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem szokás bejelentkezni máshoz... meg kell várni, amíg meghívnak. Óvodaetikett...
2013. okt. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinnlakásban vagyok, és kijelentette, hogy velem akar egy ágyban aludni.
2013. okt. 28. 07:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem akar semmit. Szerintem eleg lesz fehernemuben melelfekudnod, csak beszelni akar! Ne legyel mar naiv..
2013. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Akkor hívjon meg magához! Ez tolakodás.

És igen, akar Tőled valamit.

2013. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat semmiképpen, max. 1 éjszakás kaland. Azt döntsd el, kell -e Neked ilyen. És nem, nem fog felhívni másnap, gondolom akkorra másnál kért szállást.
2013. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!