Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen íze van a spermának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen íze van a spermának?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mint a langyos, sós takony nak
2013. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Spermaíze.
2013. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindig más, attól függően mit evett a padi előtte. Lehet keserű, vagy édes. Mindenképpen kicsit sós, de zen felül abszolút semleges, és mikor a számba élvez a barátom nem ízlelgetem, hanem lenyelem, és ennyi. Olyan, mint egy pohár sós víz szerintem.
2013. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérsz egy kostolot? Adhatok ha L vagy:-)))
2013. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sperma ízének semmi köze ahhoz, hogy mit evett előtte a férfi.. Ez csak egy tévhit.
2013. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha tanultál biológiát. illetve, ha van tapasztalatod tudhatnád, hogy egyáltalán nem tévhit.
2013. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Modnjuk azt fél igazság.

Mert annak tényleg semmi köze a sperma ízéhez, hogy a szex előtt mit evett a pasi. Kb 2 nap kell egy normál adaghoz. Amit hétfő este elhasznál egy férfi az vasárnap és hétfő termése. Erre viszonylag csekély hatással van, hogy most a szex előtt ananászt, pezsgőt vagy egyéb mágikus italt fogyaszott a pasi. Viszont tényleg számít, hogy milyen életet él (pl dohányzik e) és mit fogyaszt. De az, hogy szex előtt megittam fél liter ananász levet és csajom mondta, hogy most tök finom volt az tényleg oltári nagy kamu.

2013. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó: sehol nem írtam, hogy az befolyásolja, hogy közvetlen előtte mit evett. Nem is így gondoltam... De pl. ha előtte 2-3 nappal issza az ananászlevet, akkor működik.
2013. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha 2-3 napon keresztül csak anansázt iszol. Gondolkozz már egy kicsit! 2-3 nap alatt mennyi minden élelmiszert (és adott esetben mást is, pl több doboz cigit aki szívja) fogyasztasz. Az hogy 2-3 nappal a szex előtt ittál fél liter ananászt az még édes kevés, hogy érezhető ízt adjon.
2013. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akármit eszik vagy iszik előtte, nekem fincsi, mert belőle jön, az ő élvezetének a matériája, és imádom, nyelem!
2013. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!