Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám teljesen kiverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám teljesen kiverni a fejemből? Ezt én nem szeretném. Tudom, hogy nem kellenék neki.

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba,ő 11.es én 9.es.Felvettem msn-re,3szor már beszéltünk is,csak mindig sietett valahova,mondta h majd még dumálunk,de ő nem ír rám,én meg már nem tudok milyen okból ráírni,mert annyira nem ismerjük egymást...sőt,egyáltalán nem.A suliban minden szünetben őt keresem,kutatom,jegyzem,h mikor hol van órája.Félek, h beleszeretek,de az nem lehetséges...nem vagyok az a rámenős jellem...és ő tuti h nem szúrna ki pont engem magának...Tanácsok,h h tudnám elfelejteni???Vagy csak kiverni a fejemből,h ne gondoljak minden percben rá,és ne álmodjak minden este vele?
2009. nov. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy beleszeretsz???? Te feljegyzed, hogy hol vannak órái, követed és még nem szereted? Mit csinálsz ha szereted? Hozzákötözöd magad? Inkább valld be neki.
2009. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem akarom azt mondani,h szeretem,mert akk tényleg elhiszem,h szeretem.És nem akarom szeretni,mert tudom,h neki nem kellek!Am emg nem követem,csak ha megyek a folyosón és látom h ő abban a teremben van,akk felírom :$
2009. nov. 13. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ide! Te már megtetted az első lépést - felvetted msn-re. Ő nem élt a lehetőséggel, mert nem ír Rád, leráz. Nem jössz be neki, nem érdeklődik irántad. Tudom, hogy ha Neked meg ő tetszik,ezt nehéz tudomásul venni, de próbáld meg, és ne alázd meg magad azzal, hogy még futsz is utána, figyeled, hol van órája, arrafelé kószálsz, stb. a végén még kiröhögnek! Ha akarna valamit, hidd el, élt volna az msn-es lehetőséggel, mert msn-en még egy félénk, visszahúzódó ember is könnyen kommunikál.

Úgy felejtsd el, hogy kerüld el, igyekezz, hogy ne is lásd, és gondolj a büszkeségedre, az sok mindenen át fog segíteni! Tudod, ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni, közhely, közhely, de nagy igazság.

Hypathia

2009. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég pszcihos egyéniséged van.
2009. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj szívem, de ez a srác nem igazán akar téged. Ha úgy igazándiból érdekelnéd, akkor nem győzne rádírogatni msn-en meg Ő keresne téged a suliban, és nem fordítva. Te magadtól semmiképp ne nyomulj, mert akkor még negyed ennyire se fogod érdekelni. Felejtsd el...

23 L

2009. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Hajj, szivi... Bele tudom magam élni a helyzetedbe. Most 12.-es vagyok, viszont amikor 9.-es voltam, ugyanilyen helyzetben voltam-azzal a különbséggel, hogy a srác megszeretett engem, mint embert. És borzalmas volt, hogy nap mint nap beszélünk, minden dolgát megosztja velem, de barátságnál többet nem akar. Akkor kellett volna békén hagynom, amikor még nem is ismert. Egy évig szenvedtem miatta, egy évemet elvette. Tudom, hogy nagyonnagyonnagyon nehéz, de hagyd ezt a srácot, felejtsd el. Keress másikat.

GC1

2009. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te szeretsz szenvedni.

Fiatal éveidet álmok kergetésével akarod tölteni?

Nem hiszem el, hogy abban a suliban csak is Ő az egyetlen a te szerelmedre méltó pasi van.

Vegyünk egy alap adatot, mondjuk van 100 fiú.

És csak Ő lenne az egyetlen?

Tudom, hülyén hangzik, mert mondhatnád, azt, hogy MERT NEKEM Ő TETSZIK.

De ha Neki meg nem kellesz!

Ne ringasd magad hiú ábrándokba.

Fiatal vagy, lépj tovább.

2009. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...csak ez nehéz...:S
2009. nov. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!