Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kérdezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kérdezem hogy járna e velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hivatalosan nem is járunk legjobb barátnők vagyunk de mikor el kezd beszélni másokról akikel ki próbálna dolgokat egyszerűen rosszul vagyok.A legjobb barátságnál már több van de járni semelyikünk nem akar mert hogy akkor örökre együtt maradunk és semelyikünk családja nem fogadja el sőt még én se nagyon tudom h lezbi vagyok-e de őt szeretem és vele akarok lenni de félek h ő csak azért van velem mert velem úgye lehet ..ő azt mondja nem de nem hiszem el
2013. okt. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

" ő csak azért van velem mert velem úgye lehet"

Tessék...?

2013. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
velem smárolhat és egyéb előjátékok , lefeküdni nem feküdtünk le
2013. okt. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!