Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön vkinek egy ilyen csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön vkinek egy ilyen csaj? (többi lent)

Figyelt kérdés
163cm 68kg, tudom nem ideális, fogyózom is, csak arra lennék kíváncsi h egyáltalán van e ilyen pasi akinek ez bejön?
2013. okt. 28. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van olyan pasi, aki a husis lányokat szereti. Tudod, mindenkinek más az ízlése.
2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

küldj kèpet ès megmondom :)

amúgy menyi idōs vagy ?

2013. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem bejössz!!!


mutatsz képet magadról privibe?

2013. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kép nélkül ezt nehéz megmondani, mivel nem látjuk hogy oszlik el rajtad az a 68 kg. Lehet vékony és izmos ilyen súllyal, de lehet kövér is (hájas). Ugye a háj az nem annyira nehéz, mint az izom, így nehéz bármit is mondani...


Én 160 cm körül vagyok és 64 kg és nagyon nem vagyok megelégedve magammal, kb. 10 kg-t kellene fogynom, akkor néznék ki jól.

2013. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két szám alapján aztán ezt tényleg meg lehet mondani...
2013. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ebből 8 kg a melleidben oszlik el,akkor képeket is várok, ha fenéken, akkor leszállási engedélyt...
2013. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!