Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

megismertem egy csajt egy szórakozóhelyen,megadta a számát is,másnap felhívtam de ne vette fel... aztán küldtem egy smst neki,amire 1 nao után válaszolt,és azt írta hogy jelöljem be facebookon, viszont azóta sem igazolt vissza...


éredekes,mert tök jól elbeszélgettünk,egy "randit" is megbeszéltünk....


2013. okt. 28. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan részeg volt, hogy azt se tudja kinek adta meg, és most józanon nem akarja, hogy zaklassák.
2013. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elképzelhetetlen, hogy 'igazi' élete van, és emiatt elég ritkán jár facen?
2013. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. ( emlékszim rám) nem volt részeg...



2. azóta járt már facen.

2013. okt. 28. 23:26
 4/7 A kérdező kommentje:

ami még fura,hogy a haveromat pedig bejelölte,( de azt leszögezném hogy nem azért mert ő jön be neki,)


szóval nem értem....

2013. okt. 28. 23:27
 5/7 A kérdező kommentje:

ha nekem azt mondja hogy jelöljem be,akkor miért nem igazol vissza,és a haveromat miért jelöli be ?


miközben az biztos hogy a haveromtól nem akar semmit...

2013. okt. 28. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én max akkor csinálnék ilyet ha nagyon részeg lettem volna és nem emlékeztem volna rá, hogy néz ki és amikor bejelölt szívrohamot kaptam =)))

Ha józan volt akkor az fura, lehet, hogy tényleg csak nem ér rá, vagy nem egy fb mániás valaki.

2013. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miért vagy abban olyan biztos hogy nem a haverod jön be neki?
2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!