Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik ennyit?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 éve vagyunk barátok, én mindenről beszámolok neki, de mostanság elég sok hazugságon kaptam, nem sorolnám fel miken. De már eléggé eldurvultak a dolgok, mert kiidegel ezekkel a dolgaival. nem értem miért kell nekem hazudnia folyton. És még ő mondja, hogy ez barátság. Állandóan faggat, hogy ismerkedek-e valakivel. Eddig mindig elmondtam neki, mert barátomnak tekintettem, de egy ideje már nem, mert féltékeny lesz, és faggatni kezd róla, hogy lenyomozhassa, és mindig azt mondja, hogy ebből nem lesz semmi, ne ismerkedjek vele tovább. Ezek a dolgok is rosszul esnek. Úgy érzem, hogy esténként itt kellene lennem hajnalig és beszélnem a semmiről, csak mert ő magányos, amiből már kezd elegem lenni, és látom nem tetszik neki, hogy korábban lefekszem. Múltkor nem voltam elérhető a cseten és szóba hozta hol voltam stb... Számon kért szó szerint. Családommal volt programom, miért mondjak el neki mindent? Hiszen ő többet titkolózik mint én. És azt sem értem, miért hiszi azt, hogy nekem folyton szükségem lenne rá?
2013. okt. 29. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem barátként tekint rád? o.o

Többet akar 1 barátságnál és nem akarja hogy más legyen veled ha ő sem lehet...

2013. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy egyes mondta. Többet akar barátságnál és ahogy elnézem eléggé ki akar sajátítani.

Amugy te fiú vagy lány vagy?

2013. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én lány.
2013. okt. 29. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd az ilyet!Ismerem és átérzem a szitut...Ne engedj a "zsarolásának"...Mert az már az,mikor benned van az érzés, hogy vele kellene pötyögnöd hajnalig,hogy ne érezze magát egyedül....


Sz*rd le.Mond meg,hogy ne haragudj,de nem érsz rá,mert dolgod van és ennyi....Vedd nagyon rövidre és ritkára a találkozásokat is vele,bár az a legjobb ha végleg hagyod!


Tipikus vérszívóról van szó,ragacsról...

2013. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hasonló az én történtem is...

megkérdezhetem hogy miket hazudott?

akár priviben is megírhatod

2013. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!