Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy van jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam, hogy van jelentősége, ha két ellenkező nemű ember megérinti egymást. Nagyon tetszik egy lány és arra gondoltam, hogy legközelebb elkérek tőle valamit és hozzáérek direkt a kezéhez. Ezt veheti jelnek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de kis aranyos vagy :3 Veheti is jenek, ha a szemebe nezel kozben!
2013. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogd meg a kezés, és nézz a szemébe, az félreérthetetlen.

Ez amit kigondoltál még félre érthető. De amit javasoltam neked az már nem:D

2013. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
ne agyald túl.
2013. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
persze h van, fain ötlet. csak ne izzadjon a kezed mert azt nem csipik
2013. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Utolsó, erre ügyelni fogok, mert hajlamos vagyok rá, sajnos.:(
2013. okt. 29. 19:00
 6/18 Missi_Key ***** válasza:
100%
hát... nem feltétlen... ha apró a tárgy akkor hogy máshogy adnád oda neki? hozzávágod? ..mmint érted, ha jelezni akarsz akkor az ne legyen félreérthető
2013. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én mondjuk arra gondoltam, hogy a diákigazolványtartóját kérem el, hogy "megnézhessem" az igazolványán a képét.:) Az tipikusan olyan, hogy érintés nélkül is el lehet venni, meg érintéssel is nem? Abból leszűrheti, ha direkt úgy veszem el, hogy közben hozzáérek a kezéhez?
2013. okt. 29. 19:08
 8/18 anonim ***** válasza:
És még a nők agyalnak meg kombinálnak. Simán hozzáérhet bárki bárkihez bármilyen indokkal, és ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy akar valamit. Kérdező: lány létemre ezeket nem venném jelnek :/
2013. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez a fényképnézős csak nekem tűnik cikinek? Akkor már inkább tollat kérj.
2013. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Jaja, vagy egy PZS-t.
2013. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!