Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki amellett, hogy férfias, művészlélek is?

Figyelt kérdés

Egyszer volt szerencsém megismerni egy srácot, aki tűzoltóként dolgozik, határozott és sportos. Emellett empatikus, érzelmes, romantikus, kreatív és művészlélek.

Azóta Ő nekem az álom. Akiben megvan mindkét oldal.


Sajnos azt tapasztalom, hogy nagyon kevés ilyen férfi van. Nekem is csak ehhez az egyhez volt szerencsém.


Szerintetek?



2013. okt. 29. 22:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lángész mi azt honnan tudjuk hogy a te kikkel ismerkedtél meg mi a kérdésed egyáltalán.
2013. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ASOT ***** válasza:

Szeretjük a már izzó tüzes égő puncit eloltani

Szeretjük a művészetet is ha a lány megéri

Szeretünk sportolni is.

Szeretünk érzelmesek is lenni, ha a lány megéri.

Szeretünk romantikusak is lenni ha a lány megéri

Szeretünk kreatívak lenni ha a lány megéri

Szeretünk szeretni ha van kit szeretni, akit megéri szeretni.

2013. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

van, a barátom :)

21l

2013. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
engem pedig ez valojaban nem is erdekel ... tuzolto leszek, vadakat terelo juhasz ... ebbol mar az altalanosban kinottem :) Figyu cunus! Ne rizsalj mar annyit, mert lekokad a ...
2013. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Magyarországon mindenki művészlélek, hála a tehetségkutatóknak.
2013. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, férfias vagyok, határozott, de sportosnak nem mondanám magam, viszont kövér sem vagyok, max pár kg van rajtam. Érzelmes vagyok, romantikus és igen csak kreatív, hiszen írni szoktam olykor. Szóval egy kész főnyeremény vagyok a hibáimmal együtt, de érdekes, hogy a barátnőim nem igazán tudták ezt meglátni bennem.
2013. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére a párom ilyen, szóval megfogtam vele az isten lábát :D Bár nem igazán sportos (de azért viszonylag nagydarab testalkata van, és nem is kövér), és nem is tűzoltó, én igenis fériasnak találom személyiségileg. És egyben empatikus, kreatív, művészlélek, mint én :D Nagyon jól elbeszélgetünk történetekről, értékeli a szép rajzokat és festményeket. Szóval ja, vannak ilyen férfiak is, nem csak a két véglet van hál istennek.
2013. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 viktor123456 ***** válasza:
Van ilyen. Pl én. :-)
2013. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy férfias? Muszáj tűzoltónak lennie? :D


Meg mi az, hogy művészlélek? Énekel, zenél, ír, fest, rajzol...? Ennél azért lehetnél kicsit pontosabb.


Viszont biztos akadnak ilyenek... én rendvédelmis voltam, szeretek írni, csak ritkán csinálom, mert kell egy bizonyos hangulat hozzá. Elég sok osztálytársam volt pasi, meg előttem és utánam is volt bőven pár évfolyam, úgy hogy tuti akad, pedig ez csak egyetlen hely az országban.

2013. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az élettársam és egyben szerelmem! Sportol, rajzol, fényképez, ékszereket készít, kivállóan szerel elekktronikai dolgokat, hangtechni egyedülálló innovációkat tervez, kivállóan főz és stílusos, elegáns....

Ő a mindenem

2013. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!