Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi szereti a visszahúzódó természetű lányokat, akik nem azok a nagy bulizós fajták, akkor miért ítéli el emiatt mégis? Mert én számtalan olyan férfival ismerkedtem, akik azt mondták, hogy nekik tetszenek az ilyen lányok. És mindig arról faggattak, hogy vannak e barátaim, miket szoktam csinálni szabadidőmben, mik a hobbijaim, amivel nem is lett volna gond. Az érdekes viszont az volt, hogy bármit is mondtam nekik, hogy miket szeretek csinálni, hová szoktam járni, hogyan kapcsolódom ki, mi a hobbim, stb., akkor meg azt vettem észre, hogy ez nekik mind kevés, mintha többet vártak volna, és emiatt lenéznének. És folyamatosan azt akarnák bebizonyítani, hogy én egy unalmas, begubózó, érdektelen lány vagyok, holott az elmondottak alapján azért szerintem nem ez jön le rólam. Ha az volt a problémája ezeknek a pasiknak, hogy nem járok minden héten szórakozóhelyekre, discókba akkor miért mondták, hogy pont az ilyen nőket kedvelik. Ráadásul tudom, hogy ezek a férfiak olyan otthonülő típusok, egész napjukat csak netezéssel töltötték el. Akkor nem értem mi bajuk lehetett azzal, hogy én hogyan töltöm el a szabadidőmet, miért kellett emiatt engem lekicsinyíteni?
2013. okt. 30. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert dominánsnak akarnak tűnni de kis senkik. -.-

Engem ismerj meg én tényleg ilyen nőre vágyom, be is bizonyítom.

2013. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem igazán érdekel ki mivel tölti a szabadidejét. Számomra az olyan lányok mint te mint az ecet és olaj. Elférek de nem keveredek viszont ítélkezni sem.
2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez az adott kinézettől is függ. Mellesleg nekem tényleg az ilyen lányok jönnek be, ha szépek persze.
2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya és tudom, hogy tetszettem nekik.
2013. okt. 30. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elmesélnéd, hogy pontosan mik ezek, akkor jobban tudnánk segíteni :)) (hobbi, szabadidős tevékenység, stb.) :)
2013. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Számomra akármilyen furcsa is, ez a szexis, már persze ha nem egy csúnya lány. Nekem többet jelent egy összebújós éjszaka, mint hogy elmenjek vele bulizni.
2013. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!