Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elfeletsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfeletsem?

Figyelt kérdés
Középiskolai tanáromba estem bele. Azt hiszem...Igazából a helyzet az, hogy már majdem egy éve tart a dolog, ő minden gondolatom, ha vele vagyok, kiráz a hideg, nagyon vágyom mindenhogy a közelségére. A viszonyunk igazából egészen jó, szerintem kedvel engem. Nem akarom szeretni, mert amióta tudom, hogy "hányadàn állunk", tenni akarok az érzés ellen. Nem akarom, hogy amiatt maradjak le valamiről, mert neki tartogatom magam (feleslegesen, mert eleve sohasem adnám magam oda, erkölcsileg se tartom helyesnek, plusz belegondolva, hogy neki ez mibe kerülne...),de vigasztalódni se akarok mással. Most azt érzem, ő eddig az egyetlen, aki tényleg megfogott, valami rettenetesen izgató benne. Mit csináljak, hogy elfelejtsem, hogy mossam ki magamból az érzéseket? Azt hiszem, hogy "az idő helyrehozza" praktika most nagyon nem jó, hiszen egy nyáron át nem láttam, de mintha ez csak mélyebbé tette volna az egészet. Hogy felejtsek?

2013. okt. 30. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2013. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Köszi.
2013. nov. 1. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Figyelj. En minek kezdjek el okoskodni olyan temarol,amit nem eltem at? Akkor inkabb megmondom az igazat: fohgalmam sincs. :D

2013. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, igaz.:)
2013. nov. 2. 09:18
 5/6 anonim válasza:
Ez így tényleg nehéz és az az igazság, hogy én sem akarom, hogy tetszen nekem egy fiú és ezért mikor rágondolnék mindig próbálom elterelni a gondolataimat és ez egész jól szokott működni egy ideig...olyankor már nem is szoktam rá gondolni, csak aztán mindig történik valami amitől újra kezdődik az egész előről...tudom, hogy ezzel nem sokat segítettem csak gondoltam elmesélem:))
2013. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt tök jó elmondani, én is így vagyok vele.:) De ha nap közben nem gondolok rá, akkor valamit álmodom róla...Rettenetes, hogy minden héten a tanóráit várom, illetve azt az öt mondatot, amit utána olykor vált velem...De ez annyira fel tud dobni olyankor.:)
2013. nov. 8. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!