Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még júniusban az évfolyamtársam elkezdett udvarolni nekem, az egész nyarat végig beszéltük, de mikor a suli elkezdődött még köszönni se bírt nekem, aztán hirtelen elhívott randira,szegény még soha nem járt senkivel és nekem kellett a randin az első lépést meg tenni,szegény annyira balek a barátainak kellett a lépcsőn előre lökni h beszéljen velem.. szóval a második randin voltunk és az egyik sráccal a suliból találkoztunk, itt a baj az volt h én jobban tudtam azzal a sráccal beszélni mint akivel randizni voltam.. és akivel randiztam szemmel megölte a másik srácot, viszont én nem szeretem azokat akik nem képesek lépni és lekoptattam, a lényeg igazából az h már barátok se vagyunk de én szeretném ha jóban lennénk, és ő elmondta a haverjainak h lekoptattam de nekem régen ők tök jó haverjaim voltak de most egyik se áll szóba velem.. most mit csináljak h vissza kapjam a bizalmukat és h újra jóban legyek velük?
2013. okt. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék, egy átlagos 15 éves problémái.
2013. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett volna, ha nem lekoptatod, hanem őszintén elbeszélgetsz vele, hogy ez és ez a helyzet, neked fontos az, hogy egy pasi határozott legyen, nem tudsz vonzódni hozzá, mint férfihoz...
2013. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"én nem szeretem azokat akik nem képesek lépni és lekoptattam"


Hát gratulálok. Neten az a srác jobban ki tudott bontakozni, mert élőben szerény és nincs önbizalma, azért nem is köszönt, és azért nem is mert kezdeméynezni... De szeritnem ezzel nincs semmi gond, mivel idővel változott volna ha jobban megismertétek volna egymást, és akkor már bátrabb is lett volna... Lekoptattad, ezen nincs mit szépíteni. Máskor gondolkodj el ezen, és ne ítélj el egyből senkit emiatt, mert szerény... Elárulom, hogy a nagydumásoknak is megvannak a maga hátrányai pl. félrecslanak fűvel fával, mert midnenkivel közvetlenek...

2013. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!