Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakomplexusom van!?

Figyelt kérdés
Vagy lehet nem ennek hívják de tök mindegy :D Szval lány vagyok és valahogy az idősebb nőkbe (persze nem a 70,80 évesekbe),inkább középkorúakba megfog valami, vagyis tetszik bennük valami, jelen pillanatba csak egy nőről van szó, de nála totálisan ott van az érzés. Szóval bár leszbikusnak nem mondanám magam, mert azért férfiak is érdekelnek, de volt már valaki ilyen helyzetbe? 23L

2013. okt. 31. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de én valahogy fiúval nem tudnám elképzelni magam.


20/L

2013. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok ugyan, de hasonlóan érzek a 40-es 50-es nőkkel.
2013. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fiú vagyok és nem érzem ezt a középkorú nőkel.
2013. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én érdekes vagyok, mert nekem a nálam fiatalabbak nem tetszenek. Egyidősek vagyunk kb, én 22 éves vagyok, és akik megtetszenek, mind 25-35 körüliek.


De egyébként talán van valami abban a komplexusban. Ha ezt a kérdést hetero nőként teszed fel, egyből mindenki mondja, hogy igen, apakomplexusod van.

2013. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!