Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék ott aludni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ott aludni a barátomnál vagy hogy ő aludjon nálunk. Hány évesen illik? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Nem akarunk lefeküdni még nem csináltuk....nem is tervezük méég 14 év vagyok ő 15 szoval és hogy mondjam anyumnak? köszönöm a válaszokat

2013. okt. 31. 23:43
 1/4 zotanbro ***** válasza:
persze nem akartok lefekedüni aztán 1 hónap múlva meg jönne a kérdés... hogy terhes-e vagyok? :D
2013. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pfffff


minek kérdező...minek akarsz te 14 évesen 1-ütt aludni hmmmm???

2013. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon korai. Pedig nem vagyok prűd. Nálam 16 évesen aludt először a barátnőm, aki idősebb volt nálam. Emlékszem apám tök büszke volt rám, ahogy később vittem ki félve a lepedőmet a szennyesbe. Persze, ha lány lettem volna akkor biztos nem dicsér meg édesapám :D Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy a lányos szülők eleve máshogy állnak hozzá a dolgokhoz, egy lányt sokkal jobban óvnak, s ez rendjén is van így. Szerintem, hacsak nem túl liberális anyukád, akkor nem fog belemenni.
2013. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem akarom itt osztogatni az észt, hogy én most mennyire tudom, de komolyan ne aludjatok még együtt. A tesómmal is ez volt, hogy csak együtt aludnak, aztán meg egy hétre rá elmondta h lefeküdtek. Jó, tudom nem kell mindenkit egy kalap alá vennem, de most komolyan.. Szeretitek egymást, a srác is szerintem arra vár hogy mikor feküdhet le veled.

Anyudnak meg mondd meg az igazat, mármint hogy együtt akartok aludni, vagy nálatok vagy nála. Ha anyud engedékeny, akkor nincs miről beszélni, tuti megengedi (mint pl anyám is ilyen:$) ha meg nem akkor az a jobbik eset. De komolyan..

2013. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!