Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értékelnétek csajok? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékelnétek csajok? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 1. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy nézel ki mint egy 40 éves leszbikus nő :D
2013. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?


A stilusod nagyon nem jon at, de amugy se jonne be a rockeres-csontavazas-fekete style.


Kicsit olyan semmilyen, egyszeru fiunak tunsz.


Amugy jol ki lehetne teged oltoztetni az biztos. De szerintem fiatal is vagy meg... majd talan idovel. Az is sut a keprol, hogy nincs sok onbizalmad, arra meg gyurhatnal egy kicsit!

2013. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azert sertegetni nem kell... En 16 eves lany vagyok es szerintem a vilagon semmi baj nincsen vele se a stilusaval se azzal,hogy nincs agyon gyurva nem mindig celra vezeto ha a hasa olyan valakinek mint a csoki :p az meg hogy rockos az csak jo , legalabb nem biebertol zengene a hz hanem Metallicatol vagy AC-DCtol :D
2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a dark stílust, nem szeretem a rockot..de fiú vagyok :D
2013. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

az ilyen srácok 20-on éves korukra tagbaszakadt jól összegyúrt gyerekek lesznek, fel a fejjel az izom most kezd majd el tapadni rád, ha sportolsz is egy kicsit akkor faja lesz minden.

Velem is így volt 17 évesen még 60kg voltam most 22 évesen 85 van egy kis pocak de nem nyögök mikor fel kell emelni egy 50-60kg-os dolgot!

2013. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezen még alakíts. :D
2013. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki a rockot szereti mért kell kigyúrtnak lennie ti istenbarmai?
2013. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!