Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fanszőrzet, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanszőrzet, de hogyan?

Figyelt kérdés

Lányok, ti hogyan szeretitek? Full szőrösen, csupaszon, csak ollóval vágva rövidre, külön herén, vagy farok felett meghagyva, esetleg formára nyírva?


Megköszönném, ha a korotokat is odaírnátok a válasz alá.



2013. nov. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha nagyon szőrös, de azt se ha csupasz. Szóval akkor inkább legyen kicsivel rövidebbre vágva.

19/L

2013. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csupasz vagy rövidre nyírt.
2013. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tökmindegy, de tény ha már a csaj borotválja magát, akkor legyen egy kicsit rövidebbre vágva legalább. Kevés olyan van akiknek tetszik ha a pasinak full szőrös :D de csupaszon sem olyan jó, az nem olyan férfias. Az arany középút sztem ha rövidre vágod :) de nekemez lenne a legkisebb problémám főleg ha nagyon szeretem a pasit. Olyankor az sem zavarna ha hupilila lenne :D

19/L

2013. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem tetszik a full szőrös.


20 felett

2013. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azon "kevesek" (?) egyike vagyok, aki természetesen szereti :)
2013. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!