Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külső: Hosszú, barna haj, barna szemek, alakra átlagosan vékony. Magas (172-3 körüli).

Öltözködése nem túl színes, de stílusos. Általában bőrkabátokban, nagy sálakban, fekete felsőkben, néha halálfejes, mindenféle mintás, szexi, szaggatott felsőkben van, vagy nagy pulcsikban, fekete gatyában és bakancsban vagy kondiban.

Belső: Csendesen okos. Intelligens, sok mindent tud a világról (sokat beszélgettem már vele), olyanokat tud, amiket nem gondolnál róla. Rengeteget gondolkodik, szinte mindig, és nem mondja ki, mire gondol. Titokzatos. Nagyon érdekes ember. Ez lehet rossz is, mert néha már annyira furcsa, hogy nem értem őt. Nem nyal senkinek, néha olyan, mintha nem érdekelné senki, de persze vannak barátai.

Sajnos cigarettázik, sőt, a füvet és az alkoholt sem veti meg. Fesztiválozik, kocsmázik, sörözik, akár egy parkban is elvan a haverjaival. Nagyon jól táncol, és tehetséges az írásban is.

Akit nem kedvel, azzal csak néha beszélget, ha hozzászól, nem bunkózik vele.

Néha makacs és, mint már mondta, fura.

Nyitott a világra, csak bizalmatlan, állítása szerint azért ilyen, mert régebben sokan átverték.

Zenei stílusa vegyes, reggae-től elkezdve a rap-en és alternatív zenéken át a rock-metál vonalig bármit meghallgat. Olyanokat, amikről én még sosem hallottam.

Nagyon önálló.


Ez nektek már túl fura? Mert nekem egyszer valaki beszólt, hogy züllött az a csaj, és miért vagyok vele... Pedig fogalma sincs róla, hogy mennyire okos. Nagyon kevesen ismerik igazán... A többiek szemében csak ő a "fura".


Mit gondoltok egy ilyen csajról?

17 éves.


2013. nov. 1. 20:06
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Azt , hogy a kikupálódó időszakában van, mind agyilag mind testileg, és a végeredmény lesz fontos, hogy milyen lesz.
2013. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzátenném, hogy sokat pasizik. Szinte mindig talál valakit buliban. Arcra elég szép.
2013. nov. 1. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Hát, semmit. Átlagos tini, aki bagózik, iszik és füvezik. Nem érdekelne túlságosan. Lehet okos, ha ilyen hülyeségekkel tudja csak a világot elviselni...
2013. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ezek alapján semmilyen véleményem nincs róla. Ha ismerném, és barátkoznék vele, akkor már lenne. Gondolom művészlélek, aki nehezen viseli a mai világot.
2013. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha más csak azt látja, hogy cigizik, kocsmázik, de nem beszélget vele akkor az ő szemében lehet züllött.
2013. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szívesen megismerkednék vele, de a cigaretta meg a fű nálam kizáró ok
2013. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleg sok minden passzol :) bar nekem mas a zenei stilusom nem fuvezek csak nagyon ritkan es nem oltozkodom halalfwjes poloba se bakans csaak telen.

Am ne foglakozz azokkal akik azt mondjak h ne foglaljozz vele ugyanis te ismered ok nem...

2013. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a vicces, hogy ezt olyanok mondták, akik általánosban is végig az osztálytársai voltak, kb. vele együtt nőttek fel...
2013. nov. 1. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:

odáig tetszett, hogy sajnos cigarettázik.

nem szeretem a cigis csajokat, a füvező csajokat pedig egyenesen megvetem.

2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A káros szenvedélyeken és a kurvuláson kívül rendben lenne, de ezekkel együtt én már nem bíznék benne. Havernak lenne jó max.
2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!